Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Redbull

GoPro: RedBull Rampage - 2012 play_arrow

GoPro: RedBull Rampage - 2012

Rampage 2012 zachytený iba pomocou GoPro. Stojí zato vidieť!
Red Bull Rampage 2012 USA Full Recap play_arrow

Red Bull Rampage 2012 USA Full Recap

A máme tu ďalšie video z tejto freeridovej akcie roka ktoré určite stojí za zhliadnutie.
RED BULL FULL NELSON 2012 PR článok play_arrow

RED BULL FULL NELSON 2012

Relaxačné video na večer, ktoré určite predstavuje život snov mnohých bikerov
Red Bull Rampage 2012 PR článok play_arrow

Red Bull Rampage 2012

Oficiálne video z tejto kultovej akcie je vonku a naozaj stojí za to.
Video: Red Bull Rampage Top 5 Moments play_arrow

Video: Red Bull Rampage Top 5 Moments

Dátum ďalšieho ročníka tejto freeridovej legendy sa blíži. V dnešnom videu si teda pripomenieme momenty ktoré sa zapísali do histórie tejto akcie.
Double pre Honzu Minola

Double pre Honzu Minola

Hlavným aktérom piatkového večera 14. septembra pod mostom Lafranconi bol brnenský skejťák Honza Minol (23). Na druhom ročníku filmového festivalu Red Bull Film Your Ride o skateboardingu, snowbaordingu, bikingu a freeskiingu získal s videom ,,My Last Memories“ nielen najlepšie hodnotenie odbornej poroty, no i sympatie v ,,ľudovom“ hlasovaní na www.redbullfilmyourride.sk. Dve kovové kamery na mačacej hlave získal v kategórii Best Video a Internet Winner. Nálepku najkreatívnejšie video, čiže PlayStation Special Award získalo video Makak v Miláne od Mira Šurka.
Red Bull Film Your Ride 2007

Red Bull Film Your Ride 2007

Jedinečná príležitosť pre všetkých - profíkov aj amatérov, čo na snowboarding, skateboarding, bike a freeskiing pozerajú cez hľadáčik kamery. Pod taktovkou snowboardistky Jany Šeďovej sa začína 2. ročník filmového festivalu Red Bull Film Your Ride, ktorý opäť ponúka príležitosť prezentovať max. 6 minútové videá.
Red Bull Film Your Ride

Red Bull Film Your Ride

Doma v šuflíku máš zopár kaziet zo zimy a nevieš čo s nimi? Skejtová a biková sezóna sa začala a súčasťou tvojej „ jazdeckej výbavičky“ je aj kamera? Tak ti pripomíname, že je tu Red Bull Film Your Ride, filmový festival otvorený pre každého, kto má rád SNB, SK8, SKI alebo BIKE.
RedBull Film Your Ride!

RedBull Film Your Ride!

Filmuješ a tvojim objektom je snowboard, freeski, skateboard alebo bike? Tráviš hodiny pred TV alebo kompom pozeraním najnovších videí a predstavuješ si scenár vlastného filmu? Máš celú zimu, jar a leto nato, aby si natočil a zostrihal krátke, max.6.min. video a poslal ho do súťaže RedBull Film Your Ride!
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up