Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie videá na MTBIKERi

Boris bike na Mont Ventoux play_arrow

Boris bike na Mont Ventoux

Horská legenda a strašiak Mont Ventoux zdolaný na mestskom Boris biku...
Rad Santa play_arrow

Rad Santa

Aj Santa je, pravdepodobne, len človek a tak si tiež rád užije jazdu na krásnom biku, prípadne si na ňom počas prestávky zatočí nejaký ten backflip...
Najväčší bike trik všetkých čias? play_arrow

Najväčší bike trik všetkých čias?

Tím Nitro Circus pri svojich vystúpeniach prekonáva všetky limity...dôkazom je ďalší z kúskov, konkrétne superman double backflip. Čo viac dodať.
Road Bike Party 2 play_arrow

Road Bike Party 2

Po dlhšej odmlke opäť trocha trial a Freestyle jazdenia od Martyna Ashtona. Samozrejme ako inak než na cestnom bicykli...
Drahí motoristi... play_arrow

Drahí motoristi...

Emotívne video prezentujúce správy od cyklistov pre motoristov.Súčasná situácia na cestách je skutočne na zamyslenie...Akú správu by ste odkázali motoristom a ostatným účastníkom premávky Vy?
26" kolesá sú mŕtve! play_arrow

26" kolesá sú mŕtve!

Nasledujúce video je vhodné len pre silné povahy. Zdá sa, že 26“ kolesá sú definitívne mŕtve...alebo nie? Ostrejšie jazdenie na HT ako v tomto videu pravdepodobne už nikdy neuvidíte.
Jesenné ráno na Minčole play_arrow

Jesenné ráno na Minčole

Píp, píp, píiiiip....zvoní budík a ja viem, že sú aj oveľa príjemnejšie spôsoby ako sa zobudiť. Dnes mi to ale nevadí. Ešte so zalepenými očami otváram okno. Vonku je ticho, bielo. Predpovede neklamali. V duchu sa usmejem a teším sa na krásne inverzné ráno na hrebeni Lúčanskej Malej Fatry, kam spolu s Dašou už o pár minút smerujeme.
10 vecí ktoré by mal správny biker vyskúšať play_arrow

10 vecí ktoré by mal správny biker vyskúšať

Krásne spracované video, prezentujúce niekoľko myšlienok ktoré by mal správny biker vyskúšať – koľko bodov zoznamu máte za sebou Vy?
Spicak - One bikepark / All inclusive play_arrow

Spicak - One bikepark / All inclusive

Damjan Siriški a Filip Matuš v spoločnom videu pre bikepark Špičak, zdá sa že backflip na zjazďáku je už celkom bežná záležitosť
Snowscoot time with Filip Polc play_arrow

Snowscoot time with Filip Polc

Zima a sneh nemusí byť pre bikera vždy nevýhodou...
Points of Authority 2013 play_arrow

Points of Authority 2013

Krátkometrážny film o zjazdovom klube DH Positive Partizánske, v hlavnej úlohe s Filip Chalmovianský, Lubo Cifrík, Richard Gendiar a Juraj Straka.
Rychlebské Stezky play_arrow

Rychlebské Stezky

Rychlebské Stezky – známa a obľúbená destinácia mnohých bikerov z celého Česko-Slovenska prichádza na záver sezóny s novým videom.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up