Na čo si dať pozor pri jazdení v zime?

Pravidelné jazdenie nie je o nejakých extrémoch, väčšinou to hlavné tvoria menšie výlety po okolí a pri jednom takom si povieme pár tipov.Úvod o menších výletoch po okolí platí najmä, ak sa bavíme o jazdení v zime. Jasné, keď sú podmienky, čas a chuť, dajú sa podnikať rôzne „epické“ akcie. No stále si myslím, že základ tvoria tie „bežné“ výpady do blízkeho okolia, ktoré majú jedno spoločné. Vždy dokonale poslúžia svojmu hlavnému cieľu, teda hýbať sa a byť vonku.

Ja sa po sviatkoch v podstate stále len rozbieham a chce to nejaký čas, než začnem rozmýšľať nad rôznymi trasami, kopcami, tréningom a pod. Ale tiež si hovorím, že rok 2022 začnem pomalšie a viac „napohodu“, pričom podobne sa môžete pozerať aj na video nižšie. Veď ešte len začíname. Snažil som sa do neho zakomponovať časté odpovede, ktoré súvisia so zimou, jazdou na snehu a pod. Navyše množstvo obsahu, ktorý súvisí napríklad s chudnutím, tréningom a pod. už máme, takže nižšie ešte pridám odkazy na relevatné články a videá.

Relevantný obsahMne v zime nejde primárne o tréning, či „búšenie" kilometrov. Asi najviac ma baví ten pocit, že som jednoducho vonku a pritom si dám do tela.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up62thumb_down comments 25 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90 play_arrow

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90

Top prevedenie ebiku s pevným rámom značky Kellys sme testovali, toto sú veci, ktorými vyniká. Pre koho to bude najlepšia alternatíva?
Video: Ako jazdí Lapierre Overvolt AM 7.6 play_arrow

Video: Ako jazdí Lapierre Overvolt AM 7.6

Pri práci a natáčaní pre kanál MTBIKER veľmi často využívame pomoc ebiku, stal sa doslova pevnou súčasťou našej tvorby.
Video: Časté chyby pri jazdení v teréne play_arrow

Video: Časté chyby pri jazdení v teréne

Kto by nechcel jazdiť rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie? Nie všetko je len o kondícii, pri jazde v teréne zohráva úlohu aj technika. Pozrieme sa na niektoré časté chyby pri jazdení, či už smerom z kopca alebo opačne.
keyboard_arrow_up