Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie videá na MTBIKERi

Čo si tak ísť zajazdiť na sopku? play_arrow

Čo si tak ísť zajazdiť na sopku?

Ostrov La Palma je zaujímavý z mnohých hľadísk, ale jeho jasnou dominantou je sopka Roque de los Muchachos s výškou 2426m. Pre MTB cyklistov ponúka množstvo nekonečných trailov cez sopečnú krajinu s parádnymi výhľadmi. Dali by ste si povedať?
Shimano XT - Komponenty dobrodružstva play_arrow

Shimano XT - Komponenty dobrodružstva

Vydarené video na oslavu novej verzie XT rady M8000. Pohodová hudba, príbeh a samozrejme trasy, ktoré nabádajú vydať sa objaviť niečo nové a nemusí to byť ani v Čile. Viac o novej rade si môžete pozrieť v článku - Shimano Deore XT 1x11 - Rýchly prierez novou sadou.
Prešov singletrailz - Pohodové singláče pri Prešove play_arrow

Prešov singletrailz - Pohodové singláče pri Prešove

Jazdenie je proste zábava a treba si ho užívať. Pozrite sa na pohodičkový výlet po singláčoch z okolia Prešova za zvukov píšťalky :). Video do fóra v téme Bajkerské videá pridal pol.
GIANT: Technológia zadného tlmiča FlexPoint v plnom nasadení PR článok play_arrow

GIANT: Technológia zadného tlmiča FlexPoint v plnom nasadení

FlexPoint prináša efektívny, ľahký zadný tlmič s jednoduchou údržbou, ktorý poskytuje rozsah tlmenia 120 mm. Vyberte si svojho nového šampióna z radov GIANT - Kolekcia 2015.
MTB videoklip: Charles Bradley - No time for dreaming play_arrow

MTB videoklip: Charles Bradley - No time for dreaming

Môžete si vybrať či si klip iba pozriete alebo aj zaspievate :)
...Dream while your sleeping
Tired of slowly creeping
Open up your eyes
Before it's too late
Try, a little harder...
Aké je to s bikom z hypermarketu a aké s poriadnym bikom? play_arrow

Aké je to s bikom z hypermarketu a aké s poriadnym bikom?

Je zlý bike lepší ako žiadny? Áno, ale s poriadnym bikom sa dajú stvárať lepšie kúsky ako v prípade tejto detskej 24" fully. Je to síce reklamné video, ale treba uznať, že chlapcovi to ide veľmi dobre.
Umenie rovnováhy - Výborná jazda jednou rukou play_arrow

Umenie rovnováhy - Výborná jazda jednou rukou

Thomas Bannister utrpel pred 8 rokmi zranenie, pri ktorom mu ochrnulo ľavé rameno a stratil cit aj v ruke. Túžba jazdiť však bola silná a len tak sa jazdenia nechcel vzdať. Vďaka svojmu odhodlaniu a upraveným brzdám sa teraz môže preháňať na biku takým spôsobom, ako si pravdepodobne väčšina hobby jazdcov netrúfne ani s dvomi zdravými rukami.
Dokument: Tomáš Slavík a Filip Polc ukazujú, aké je to jazdiť prvú ligu play_arrow

Dokument: Tomáš Slavík a Filip Polc ukazujú, aké je to jazdiť prvú ligu

Tomáš Slavík ako úradujúci majster sveta vo fourcrosse a Filip Polc, ktorý vyhral takmer všetky preteky v minuloročnom seriáli City Downhill World Tour, vyrazili do Južnej Ameriky a z ich tripu je spracovaný zaujímavý takmer 15 minútový dokument. Spoločne odhaľujú zákulisie prípravy a priebeh pretekov City Downhill World Tour.
Brigáda a nie iba na nedeľu play_arrow

Brigáda a nie iba na nedeľu

Trošku zábavy vo francúzskych horách a k tomu inšpirácia na stavanie singláčov, ktorá sa hodí aj k nám na Slovensko. Bike je 29er a skáče sa s ním naozaj dobre, veď posúďte sami.
Liv - výhradne dámska cyklistická značka PR článok play_arrow

Liv - výhradne dámska cyklistická značka

Na vývoji a dizajne bicyklov Liv sa ženy samy podieľajú, aby každý model spĺňal špecifické ženské požiadavky na pohodlie, dizajn, funkciu a ponúkol ich dokonalú súhru. Skrátka aby vaše zážitky z jazdy na bicykli boli čo najlepšie. Preskúmajte, čo všetko Liv ponúka ženám.
Lovci trailov - Vyraziť s partiou na poriadny výjazd play_arrow

Lovci trailov - Vyraziť s partiou na poriadny výjazd

Matt Hunter a jeho kamaráti plánujú spoločne každý rok jeden viac dňový výlet na poriadnu bikovačku. Tento raz zavítali do Sun Valley v Idaho a vzniklo z toho veľmi podarené video, z ktorého priam cítiť pohoda a chuť vyraziť na poriadny výjazd.
Peter Sagan prišiel na tlačovú konferenciu usmiaty, na záver už nad novinármi krútil hlavou play_arrow

Peter Sagan prišiel na tlačovú konferenciu usmiaty, na záver už nad novinármi krútil hlavou

"Ja si nemyslím, že je úplne negatívna táto sezóna," povedal po sérii otázok o jeho umiestneniach od začiatku sezóny aj o kritike majiteľa klubu Tinkoff Saxo Olega Tiňkova. Pozrite si video, ako sa naši novinári činili...
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up