Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Bikros

Príbeh bikrosky – čo sme stihli v roku 2017?

Príbeh bikrosky – čo sme stihli v roku 2017?

Koniec roka 2016 sprevádzala priam euforická udalosť. Mestské zastupiteľstvo Bratislavy schválilo nájomnú zmluvu pre OZ Pedál na pozemky, na ktorých leží stará Petržalská bikroska.
BMX hala Šenkvice – 250 metrov cyklistickej radosti

BMX hala Šenkvice – 250 metrov cyklistickej radosti

Ako tomu v živote občas býva, tie najlepšie veci prichádzajú nečakane, čo bol tiež prípad bikrosovej haly vo vinohradníckej dedinke neďaleko Pezinka. Ako sa začal písať príbeh haly, zastrešujúcej všetkých dvojkolesových nadšencov z okolia?
Pozvánka: BMX - bikros aj pre deti a bikerov

Pozvánka: BMX - bikros aj pre deti a bikerov

Málokto vie, že preteky bikrosárov nie sú určené len pre túto "špecializovanú menšinu", ale že sa ich môžete zúčastniť aj vy alebo vaše deti.
Výstavba bikrosovej trate v Rožňave PR článok

Výstavba bikrosovej trate v Rožňave

Ako vznikla nová bikroska od navozenia zeminy, tvarovania vĺn až po prvé jazdy. Aj keď sa to môže zdať, že to je hotové raz-dva, opak je pravdou a stavanie si vyžaduje veľa času aj pomocníkov. Iniciatíva prišla od cyklistických nadšencov a s výstavbou pomáhali v značnej miere aj žiaci ZŠ Jura Hronca v Rožňave. Zajazdiť si môže každý, kto bude mať chuť.
Antalík skončil v Rakúsku na 3. mieste

Antalík skončil v Rakúsku na 3. mieste

Slovenský reprezentant v bikrose Dušan Antalík skončil vo víkendových pretekoch Austrian King of Dirt 2012 na treťom mieste. V rakúskom Linzi triumfoval Poliak Dawid Godziek.
Michal Tomčo 18. na ME v Bikrose PR článok

Michal Tomčo 18. na ME v Bikrose

Michal Tomčo – slovenský juniorsky reprezentant v bikrose sa počas uplynulého víkendu zúčastnil vo francúzskom Orleans, záverečných dvoch kôl Majstrovstiev Európy pre rok 2012, kde si vybojoval celkové 18. miesto v rámci seriálu ME. Celkovo bolo klasifikovaných 40 pretekárov, ktorí splnili kritériá pre celkové hodnotenie. 12kolových Majstrovstiev Európy pre rok 2012 sa spolu zúčastnilo 125 pretekárov z 23 krajín.
II. Bikros racing Piešťany

II. Bikros racing Piešťany

Mesto Piešťany vypisuje druhý verejný pretek pre žiakov ZŠ, SŠ a verejnosť v Piešťanoch. Štartovné 0,- Sk, ceny pre víťazov: trofeje, medaily, prilby, rukavice, sladké všetkým účastníkom. Príďte si zasúťažiť, alebo sa len pozrieť, 1. mája na piešťanské sídlisko Adam Trajan
Piešťanský bikros 2006 - fotoreport

Piešťanský bikros 2006 - fotoreport

Dnes sa v Piešťanoch na bikroske za naším najkrajším sídliskom uskutočnili preteky v bikrose/4X. Viac-menej regionálna súťaž však pripravila kvalitné podíváníčko pre odhadom 200 divákov a niekoľko desiatok jazdcov a letcov... 180 fotiek, doplnené výsledky
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up