Články v kategórii 'Downhill' (277 - 288 z 471 článkov)

Cedric Gracia - Vallnord World Cup

31.07.2013 1 409 1

Štvrtá epizóda zo Cedricovej série Through my eyes. Tento diel vytlačí mnohým z vás slzy do očí - Vallnord bol totiž posledným závodom Svetového pohára pre túto žijúcu legendu. Cedric tak ukončil svoju dlhoročnú UCI kariéru.
Filip Polc vo Vallnorde až v piatej desiatke

28.07.2013 1 788 0

Víťazmi nedeľňajšieho zjazdu na pretekoch Svetového pohára v andorrskom Vallnorde sa stali Francúz Rémi Thirion a Britka Rachel Athertonová. Juniorskú súťaž vyhral Brit Michael Jones. Medzi mužmi skončil na 49. mieste slovenský reprezentant Filip Polc.
I Only Ride Park

27.07.2013 2 012 6 0

Že by biková hymna leta 2013? A čo jazdíte vy?
Majstrovstvá Slovenska DH 2013

26.07.2013 2 524 2 0

Od 19.7. do 21.7. sa konalo 3. kolo SPDH a MSR v Jasnej. Na tieto závody sme sa veľmi tešili. Keďže to boli najdôležitejšie slovenské závody tak sme sa na ne aj poriadne pripravovali. V piatok ráno sme prišli, postavili depo a pustili sme sa do tréningu.
Just Ride

Just Ride

25.07.2013 2 585 1

Spojenie juniorského majstra Slovenska v DH na rok 2013, Rasťa Baránka a MK video production - výsledok? Výnimočný! Toto skvelé video vás zaručene správne naladí pred blížiacim sa víkendom. Stačí sa usadiť a vychutnať.
Propozície 4. kola Slovenského DH pohára 2013

PR 24.07.2013 2 760 1 0

Propozície k blížiacemu sa 4. kolu Slovenského DH pohára 2013 v Kubínskej Holi.
MSR DH Jasná 2013

22.07.2013 2 321 12 0

Okrem fotogalérie vám prinášame skvele spracované video z Majstrovstiev SR v downhille
Fotogaléria MSR DH Jasná

21.07.2013 3 142 0

Fotogaléria z víkendových Majstrovstiev SR v downhille. Preteky v Jasnej boli zároveň tretím kolom SP. Elitnú kategóriu mužov ovládol maďarský pretekár Liszi Attila, druhé miesto obsadil reprezentant tímu Ctm - Novatec Martin Knapec. Pódiovú trojicu uzatvára Matej Charvát. Najlepším tímom tohto víkendu sa stal Life4Ride DH Team. Kompletné výsledky nájdete tu
Polc tretí na pretekoch v Innsbrucku

20.07.2013 1 767 1 0

Slovák Filip Polc skončil v sobotu na treťom mieste na pretekoch Nordkette Downhill.Pro v horskej cyklistike v rakúskom Innsbrucku. Za víťazným domácim Bennim Purnerom (10:03,34 min) zaostal o 5,57 s. Druhý bol Novozélanďan Wyn Masters (+4,11).3. Filip Polc (SR) +5,57
AVID Chasing Trail | Kenny Smith

27.06.2013 1 866 3 0

Kennyho nedostatok strachu mu umožňuje jazdiť veci ktoré nikto pred ním nedáva, rýchlejšie, väčšie, ťažšie...
Bratislava city downhill 2013

24.06.2013 3 911 4 0

Bratislava v sobotu 22. júna po jedenástich rokoch hostila najlepších horských cyklistov z celého sveta na podujatí Bratislava City Downhill v zjazde z hradu na Rybné námestie. Organizátori pretekov pripravili zaujímavú 600m trať s prevýšením 80m, na ktorej na súťažiacich čakalo desať umelo vytvorených skokov a tri sekcie schodov. Trať a okolí hradu obklopovalo množstvo divákov a turistov. Najrýchlejším jazdcom sa stal Marcela Gutierrez. MTBiker vám prináša fotogalériu z tejto výnimočnej akcie