Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Filip Polc

Filip Polc vo Vallnorde až v piatej desiatke

Víťazmi nedeľňajšieho zjazdu na pretekoch Svetového pohára v andorrskom Vallnorde sa stali Francúz Rémi Thirion a Britka Rachel Athertonová. Juniorskú súťaž vyhral Brit Michael Jones. Medzi mužmi skončil na 49. mieste slovenský reprezentant Filip Polc.
Polc tretí na pretekoch v Innsbrucku

Slovák Filip Polc skončil v sobotu na treťom mieste na pretekoch Nordkette Downhill.Pro v horskej cyklistike v rakúskom Innsbrucku. Za víťazným domácim Bennim Purnerom (10:03,34 min) zaostal o 5,57 s. Druhý bol Novozélanďan Wyn Masters (+4,11).3. Filip Polc (SR) +5,57
HANS REY A FILIP POLC JAZDILI V BRATISLAVE

Legendárny Hans "No way" Rey a slovenská zjazdová legenda Filip Polc si boli spoločne zajazdiť v Bratislave. Najskôr Filip zobral Hansa do úzkych uličiek plných schodov pod Bratislavským hradom, kde otestovali Filipovu plánovanú trať mestského zjazdu. Neskôr už šlapali po lesných cestách smerom na Biely Kríž v Malých Karpatoch aby sa následne spustili po krásnom rýchlom traile smerom dole. Hans aj Filip si tento deň poriadne užili!
Polcster studios uvádza: Red Bull Valparaíso Cerro Abajo 2013

Polcster studios uvádza...headcam z Red Bull Valparaíso Cerro Abajo. Neľútostný boj s mestskou traťou za podpory 15000 divákov
Red Bull Valparaiso Cerro Abajo 2013

Po pretekoch v Santos sa Filip Polc presunul na ďalšie kolo mestských DH pretekov do čilského Valparaiso.
FILIPOVE VIDEO ZO SANTOSU 2013

Polcsterov videoreport zo Santosu, kde si nedávno vyjazdil prvé miesto a ako bonus prekonal rekord trate.

Séria mestských zjazdov pokračuje. Tento krát sa stal víťazom akcie Red Bull Valparaiso Cerro Abajo Kolumbijec Marcelo Guitierrez. Slovák Filip Polc skončil s minimálnou stratou na druhom mieste. Pozrite si headcam, na ktorom je vidieť ako sa s traťou pasuje Cedric Gracia.
Polcsterova víťazná jazda -  Descida Das Escadas

Polcsterova víťazná jazda - Descida Das Escadas

Filip Polc to na schodoch a v meste naozaj vie, pozrite si ako vyzerala jeho víťazná jazda z víkendového preteku v Brazílii.
Mestský zjazd v Santose pre Polca

Slovenský reprezentant Filip Polc sa stal víťazom nedeľňajšieho mestského zjazdu v brazílskom Santose. Tridsaťročný Pezinčan triumfoval vo finále 69 stotín sekundy pred Marcelom Gutierrezom z Kolumbie, tretí skončil domáci pretekár Henrique Miranda Wallace (+1,92 s). V semifinále dosiahol najlepší čas Gutierrez pred Polcom.
Downhill ride with Filip Polc & Cedric Gracia

Filip Polc a Cedric Gracia na ich spoločnom tréningu v španielskom bikeparku Fenasosa. Pozrite si headcam, ktorý vám prinesie do izieb trochu leta.
Polcster cez víkend s novým rýchlostným rekordom 113km/h!

Filip Polc počas víkendovej akcie RED BULL ZJAZD NA DORAZ prekonal na snehu slovenský rýchlostný rekord.
Polc do Brazílie až koncom januára

O niečo neskôr ako v predchádzajúcich rokoch začne sezónu 2013 slovenský reprezentant v horskej cyklistike Filip Polc. Kým v minulosti už v polovici januára mal súťažnú premiéru za sebou, keď štartoval na rôznych podujatiach v Južnej Amerike, tentokrát sa rozhodol trochu si predĺžiť zimu.