Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Kosice

MTB XC KOŠICE- Bankov PR článok

MTB XC KOŠICE- Bankov

Srdečne pozývame všetkých fanúšikov MTB na finálové 5.kolo Košickej MTB XC série, ktoré sa uskutoční dňa 14.10.2012 v Košiciach v rekreačnej oblasti Bankov. Súčasťou finálového preteku budú aj detské preteky.
Prvý (teda deviaty) Košický Maratón 2012 PR článok

Prvý (teda deviaty) Košický Maratón 2012

V poradí 9. ročník 1. Košického bikemaratónu je tu a sme radi že toto podujatie je už súčasťou športového kalendára bikerov na Slovensku i v zahraničí. Ako po minulé roky, aj tentoraz, je 1. Košický bikemaratón sučasťou Cyklomaratónskej MTB serie.
Jesenný mini Bike Fest Košice PR článok

Jesenný mini Bike Fest Košice

Milí bikeri a bikerky, pozývame vás na nesúťažnú rozlúčku so sezónou, ktorá sa uskutoční už túto sobotu pod názvom Jesenný mini bike fest v Košiciach. Pripravených je niekoľko cyklotrás a singletrackov s doprovodom, pretek pre deti, jazda zručnosti, nordic walking túra a bike servis. Ide o športovo spoločenskú akciu určenú pre celé rodiny. Oficiálny začiatok akcie je o 11:00, hromadný štart a detský pretek od 12:00, predpokladané ukončenie o 15:00.
1. (a určite nie posledný) Košický bikemaratón

1. (a určite nie posledný) Košický bikemaratón

Zo sterilného prostredia pražskej kancelárie som celý týždeň v pravidelných intervaloch analyzoval meteogramy Slovenského hydrometeorologického ústavu. Nie, že by som to mal v náplni práce, len som si chcel overiť isté tvrdenia fóristov o súľovských podmienkach na košickom maratóne. Už mi tá sterilita pekne liezla na mozog, takže by som sa spomínaným okolnostiam asi aj potešil.
Košický cyklomaratón 2010

Košický cyklomaratón 2010

Usporiadatelia z Cykloklubu Peklisko pre priaznivcov horskej cyklistiky 26. júna 2010 pripravili v rekreačnom stredisku Jahodná siedmy ročník košického bikemaratónu. Som tu tretí raz a idem zase dlhú. Vždy to bolo na nej veľmi náročné. V Košiciach je ťažká trať, no ja som odhodlaný konečne naplno závodiť.
1. košický bikemaratón 2010

1. košický bikemaratón 2010

V poslednú júnovú sobotu už tradične zamieria horskí cyklisti – bikeri – zo všetkých kútov Slovenska a i zo zahraničia do Košíc. Presnejšie na Jahodnú pri Košiciach, kde sa uskutoční už 7. ročník pretekov horských cyklistov 1. košického bikemaratónu.
Prvý košický bikemaratón alebo Na jahody do Košíc

Prvý košický bikemaratón alebo Na jahody do Košíc

Ďalší diel maratónskej série pokračoval na ďalekom východe Slovenska v Košiciach. Tento maratón mám veľmi rád. Skvelá organizácia, trať a hlavne skvelí ľudia (ako sa to o nich hovorí šaľení ale s dobrým srdcom). Pretek sa konal v oblasti masívu Kojšovskej hole a jej predhoria v severovýchodnej časti Volovských vrchov...
1. Košický bike maratón

1. Košický bike maratón

Sezóna je v plnom prúde, plášte fičia po lesných cestách, telo dostáva zabrať. Sem-tam zaprší, náš zrak sa však upiera k najbližším víkendom. Listy z kalendára opadávajú, blíži sa 27. jún 2009. V tento deň odštartuje už 6. ročník 1. košického bikemaratónu.
Fotogaléria z 1. Košického Bikemaratónu 2007

Fotogaléria z 1. Košického Bikemaratónu 2007

Takmer 200 autentických fotografií z 1. Košického Bikemaratónu, ktorý sa išiel uplynulý víkend prináša Lakko. Kto sa zúčastnil, má veľkú šancu sa nájsť...
Na dlhej v Košiciach

Na dlhej v Košiciach

Po dvoch týždňoch od Horala mi na opasku pribudla ďalšia dierka a na hlave nová prilba. Nebolo jednoduché si nejakú vybrať. Skúšal som tie za pár stovák i tie za pár tisíc. Že drahšia je lepšia vždy neplatí. Prilba proste musí sedieť. Našiel som ju v Tescu za 700 korún –ako keby ju robili podľa mojej hlavy. Keď ju mám porovnať s tou koženou len poviem, že obidve rovnako neznášam.
O CENU DOMU ŠPORTU CAPRICORN

O CENU DOMU ŠPORTU CAPRICORN

1. kolo Slovenského pohára MTB XC 2006. KOŠICE – JAHODNÁ 14. 5. 2006
- DOPLNENÉ
1. Košický Bikemaratón

1. Košický Bikemaratón

Vytrvalostné terénne preteky horských bicyklov určené pre všetky kategórie pretekárov bez rozdielu pohlavia. Hoci má v názve 1., ide o tretí ročník populárneho maratónu, ktorý má centrum v Jahodnej pri Košiciach. Termín tohtoročnej akcie je 26.8.2006
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up