Kliknutím prejdeš na

Články v kategórii 'Trial' (37 - 48 z 54 článkov)

Janíčková vyhrala úvod SP v Heubachu

21.04.2013 1 563 0

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková potvrdila úlohu favoritky a stala sa v daždivom počasí víťazkou úvodných pretekov Svetového pohára v nemeckom Heubachu.
Chris Akrigg je späť

13.03.2013 1 776 0

Chris Akrigg nám po dlhšej dobe prináša ďalšie video, v ktorom opäť predvádza svoje jazdecké schopnosti!
Rozhovor s celkovou víťazkou Svetového pohára v roku 2012 Tatianou Janíčkovou

12.03.2013 4 003 1 0

V dnešnom rozhovore sme položili niekoľko otázok Tatiane Janíčkovej, ktorá v súčasnosti tvorí slovenskú no najmä svetovú trialovú špičku. Okrem prvenstva v hodnotení UCI za rok 2012 má na svojom konte aj niekoľko medailí z majstrovstiev Európy, sveta a mnoho ďalších „menších“ úspechov. Prečítajte si viac o tejto mladej no veľmi skúsenej reprezentantke.
Cyklotrialisti zo Záriečia v roku 2012 potvrdili, že vo svete sú top

PR 09.02.2013 2 659 0

Úspešný rok majú za sebou slovenskí cyklisti z tímu CTK Záriečie, ktorým sa podarilo dosiahnuť v triale najvyššie méty. Slovensko má víťazku svetového pohára i bronz z majstrovstiev sveta.

09.01.2013 1 513 1 0

Traja českí jazdci na troch rôznych strojoch počas troch nocí natáčania...výsledok určite stojí za to !
INTO THIN AIR

13.11.2012 1 976 0

Pohodové jazdenie na pohodovom traile...
Nicolai All Mountain Trial 3

05.11.2012 2 810 1 0

Ani dnes nezabúdame na dennú filmovú dávku - vychutnajte si "decentné" allmountain/trial jazdenie.
Janíčková celkovou víťazkou hodnotenia Svetového pohára

23.09.2012 2 635 0

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková sa stala celkovou víťazkou hodnotenia Svetového pohára v roku 2012. Celosezónne prvenstvo potvrdila druhým miestom na záverečných pretekoch päťdielneho seriálu, ktoré sa počas víkendu konali vo švajčiarskej Ženeve. Piata v celkovom hodnotení skončila Kristína Sýkorová, ktorá v Ženeve obsadila tretiu priečku. V kategórii Elite 20 sa osemčlenného finále nepodarilo prebojovať jedinému slovenskému jazdcovi - Ján Kočiš bol deviaty. V celkovom hodnotení SP skončil na 7. mieste

Cyklotrial: Janíčková v Antverpách druhá, Sýkorová na 4. mieste

19.08.2012 2 406 0

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková obsadila druhé miesto v súťaži žien na tretích tohtosezónnych pretekoch Svetového pohára UCI v belgickom meste Antverpy (17. - 19. augusta). Líderka priebežného poradia SP nazbierala v pretekoch 22 trestných bodov, víťazkou sa stala Španielka Gemma Abantová-Condalová (20 trestných bodov).

Slovenka Janíčková sa stala majsterkou Európy v cyklotriale

22.07.2012 836 1

Slovenka Tatiana Janíčková sa stala majsterkou Európy v cyklotriale. Na kontinentálnom šampionáte Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI) v nemeckom meste Weilrod-Riedelbach triumfovala vo finále pred favorizovanou Španielkou Gemmou Abantovou-Condalovou. Janíčková v troch kolách nazbierala 21 trestných bodov, o dva menej ako Španielka.