Najnovšie články z kategórie Trial

MacAskill's Imaginate

Danny MacAskill po dvoch rokoch príprav vypustil do sveta video, ktoré opäť posúva hranice bikových filmov o kus ďalej. Neuveriteľný nápad, triky a celkové spracovanie robia z tohto projektu niečo, čo by ste určite mali vidieť!
Janíčková vyhrala úvod SP v Heubachu

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková potvrdila úlohu favoritky a stala sa v daždivom počasí víťazkou úvodných pretekov Svetového pohára v nemeckom Heubachu.
Chris Akrigg je späť

Chris Akrigg nám po dlhšej dobe prináša ďalšie video, v ktorom opäť predvádza svoje jazdecké schopnosti!
Rozhovor s celkovou víťazkou Svetového pohára v roku 2012 Tatianou Janíčkovou

V dnešnom rozhovore sme položili niekoľko otázok Tatiane Janíčkovej, ktorá v súčasnosti tvorí slovenskú no najmä svetovú trialovú špičku. Okrem prvenstva v hodnotení UCI za rok 2012 má na svojom konte aj niekoľko medailí z majstrovstiev Európy, sveta a mnoho ďalších „menších“ úspechov. Prečítajte si viac o tejto mladej no veľmi skúsenej reprezentantke.
Cyklotrialisti zo Záriečia v roku 2012 potvrdili, že vo svete sú top PR článok

Cyklotrialisti zo Záriečia v roku 2012 potvrdili, že vo svete sú top

Úspešný rok majú za sebou slovenskí cyklisti z tímu CTK Záriečie, ktorým sa podarilo dosiahnuť v triale najvyššie méty. Slovensko má víťazku svetového pohára i bronz z majstrovstiev sveta.
Steel is back - SingleBe 29er

Trocha zábavy na oceľovom singlespeed prototype od českej garážovky SingleBe
Teaser - ALL or Nothing

Už teraz sa veľmi tešíme!
ALL WE TOGETHER

Traja českí jazdci na troch rôznych strojoch počas troch nocí natáčania...výsledok určite stojí za to !
INTO THIN AIR

Pohodové jazdenie na pohodovom traile...
Nicolai All Mountain Trial 3

Ani dnes nezabúdame na dennú filmovú dávku - vychutnajte si "decentné" allmountain/trial jazdenie.
Janíčková celkovou víťazkou hodnotenia Svetového pohára

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková sa stala celkovou víťazkou hodnotenia Svetového pohára v roku 2012. Celosezónne prvenstvo potvrdila druhým miestom na záverečných pretekoch päťdielneho seriálu, ktoré sa počas víkendu konali vo švajčiarskej Ženeve. Piata v celkovom hodnotení skončila Kristína Sýkorová, ktorá v Ženeve obsadila tretiu priečku. V kategórii Elite 20 sa osemčlenného finále nepodarilo prebojovať jedinému slovenskému jazdcovi - Ján Kočiš bol deviaty. V celkovom hodnotení SP skončil na 7. mieste

Cyklotrial: Janíčková v Antverpách druhá, Sýkorová na 4. mieste

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková obsadila druhé miesto v súťaži žien na tretích tohtosezónnych pretekoch Svetového pohára UCI v belgickom meste Antverpy (17. - 19. augusta). Líderka priebežného poradia SP nazbierala v pretekoch 22 trestných bodov, víťazkou sa stala Španielka Gemma Abantová-Condalová (20 trestných bodov).