Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Trial

Grey Line play_arrow

Grey Line

Spomínate si na video „Kriváň na biku“? Ladislav Tomáš je tu s ďalším skvelým videom plným jazdeckého umenia. Zaujímavosťou je, že trasa bola zvolená na základe záberov z Google Earth.
Devinci shortcut play_arrow

Devinci shortcut

Zopár ďalších trialových kúskov na cestnom bicykli
Janíčková suverénnou víťazkou Svetového pohára

Janíčková suverénnou víťazkou Svetového pohára

Slovenská reprezentantka Tatiana Janíčková sa stala suverénnou víťazkou Svetového pohára v cyklotriale. Úradujúca majsterka sveta triumfovala v každom z piatich kôl seriálu SP a do budúcej sezóny pôjde ako svetová jednotka rebríčka UCI. Aj druhé miesto v celkovom poradí patrí Slovenke - Kristíne Sýkorovej. Erika Hlavatá skončila celkovo dvanásta.
Trial Trails play_arrow

Trial Trails

Chris Akrigg v ďalšom zo svojich videí opäť posúva hranice a dokazuje, že on a jeho Mongoose nemajú hranice
Fabio Wibmer - GetCreative Street Trial play_arrow

Fabio Wibmer - GetCreative Street Trial

Iba 17 ročný rakúsky jazdec Fabio Wibmer, mimochodom člen amatérskeho tímu Inspired bicycles, svojimi kúskami dokazuje že o ňom v budúcnosti budeme počuť. Nie veľmi prekvapivou informáciou je fakt, že Fabiov obľúbený jazdec a zároveň tímový kolega je Danny MacAskill.
Janíčková má ako prvá Slovenka dúhový dres

Janíčková má ako prvá Slovenka dúhový dres

Slovenský cyklotrial má prvý dúhový dres majstra sveta Medzinárodnej cyklistickej únie. Postarala sa oň na svetovom šampionáte v juhoafrickom Pietermaritzburgu Tatiana Janíčková. Devätnásťročná členka STC Púchov triumfovala v pretekoch ženskej elity a potvrdila pozíciu najväčšej favoritky. Janíčková je rebríčkovou svetovou jednotkou v tejto disciplíne.
Janíčková majsterkou sveta, Behro šiesty

Janíčková majsterkou sveta, Behro šiesty

Cyklotrialistka Tatiana Janíčková vybojovala pre Slovensko prvú zlatú medailu z tohtoročných majstrovstiev sveta v horskej cyklistike a cyklotriale v juhoafrickom Pietermaritzburgu. Devätnásťročná Slovenka triumfovala v pretekoch ženskej elity a potvrdila pozíciu najväčšej favoritky. Janíčková je rebríčkovou svetovou jednotkou v tejto disciplíne.
Na MS do JAR deväť Slovákov

Na MS do JAR deväť Slovákov

Na majstrovstvách sveta v horskej cyklistike a cyklotriale pod hlavičkou Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI) v juhoafrickom Pietermaritzburgu bude Slovensko reprezentovať deväť pretekárov.
Janíčková vyhrala 4. kolo SP

Janíčková vyhrala 4. kolo SP

Slovenská reprezentantka Tatiana Janíčková dominovala vo štvrtom kole Svetového pohára v cyklotirale v disciplíne trial pod hlavičkou UCI vo francúzskom meste Meribél.
Trial na Starom moste play_arrow

Trial na Starom moste

Video zachytávajúce prvý pokus o zdolanie Starého mostu v Bratislave na trialovom bicykli
Danny Macaskill na Taiwane play_arrow

Danny Macaskill na Taiwane

Troška mestského jazdenia z Taiwanu
Kriváň na biku play_arrow

Kriváň na biku

Vysoké Tatry a ich okolie ponúka nepochybne množstvo krásnych miest na jazdenie, no zdolať Kriváň chce určite množstvo skúseností, nervov a odvahy.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up