Články v kategórii 'Vysledky' (121 - 132 z 639 článkov)

Sagan desiaty na Miláno - San Remo

23.03.2014 1 862 1 2

Víťazom 105. ročníka cyklistických pretekov Miláno - San Remo sa stal Nór Alexander Kristoff. Na 299 km dlhej klasickej trati triumfoval 26-ročný jazdec tímu Kaťuša v špurte veľkého balíka cyklistov pred švajčiarskym favoritom Fabianom Cancellarom z tímu Trek.
Sagan potvrdil výbornú formu a vyhral bodovaciu súťaž na Tirreno - Adriatico

18.03.2014 1 473 3

Španielsky cyklista Alberto Contador sa stal celkovým víťazom pretekov Tirreno - Adriatico, na ktorých Slovák Peter Sagan vyhral bodovaciu súťaž.
Sagan finišoval tretí v etape na Tirreno - Adriatico

17.03.2014 1 565 0

Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval na treťom mieste v pondelkovej šiestej etape pretekov Tirreno - Adriatico, ktorá viedla z Bucchianica do Porto Sant´Elpidia a merala 189 km. V špurte pelotónu výborne pripravili jazdci tímu Omega Pharma-Quick Step finiš pre svojho lídra Marka Cavendisha. Britský majster vyhral svoju prvú etapu na tohtoročnom Tirrene.
Sagan lídrom bodovacej súťaže na Tirreno - Adriatico

15.03.2014 1 506 2

Španiel Alberto Contador sa stal víťazom kráľovskej 4. etapy cyklistických pretekov Tirreno - Adriatico, ktorá viedla z Indicatore na vrchol Cittareale a merala 244 km. Po jednoduchej prvej polovici prišli v druhej tri náročné stúpania v Apeninách, ktoré roztrhali pelotón. V cieľovom kopci to už bol súboj najlepších vrchárov.
Peter Sagan triumfoval v 3. etape na Tirreno - Adriatico

14.03.2014 1 296 1 7

Slovenský cyklista Peter Sagan vyhral tento rok prvé preteky v elitnom seriáli WorldTour. Dvadsaťštyriročnému Žilinčanovi sadol dojazd piatkovej 3. etapy na Tirreno - Adriatico, ktorá viedla z Casciny do Arezza a merala 210 km. V technickom závere chýbali v popredí elitní špurtéri a slovenský jazdec tímu Cannondale sa tešil z prvenstva. Do svetového rebríčka si pripísal prvých tohtoročných šesť bodov.
Peter Sagan finišoval na piatom mieste

13.03.2014 1 682 0

Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval na 5. mieste vo štvrtkovej 2. etape pretekov Tirreno - Adriatico, ktorá viedla zo San Vincenza do Casciny a merala 166 km. Jazdec tímu Cannondale do posledných metrov bojoval o prvenstvo na páske. V závere ho súperi trochu zavreli a 24-ročný Žilinčan sa už nedokázal prepracovať na vyššie priečky. Z prvého víťazstva v kariére na pretekoch WorldTour sa tešil Talian Matteo Pelucchi z tímu IAM Cycling.
Saganov Cannondale skončil piaty v časovke družstiev

12.03.2014 1 480 1

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil s tímom Cannondale v úvodnej časovke družstiev na 18,5 km medzi Donoraticom a San Vincenzom na pretekoch Tirreno - Adriatico piatu priečku. Cannondale absolvoval trať rýchlostným priemerom 53 km/h za 20:39 min. V čase, keď prišiel do cieľa, bol na 1. mieste.
Peter Sagan po roku opäť druhý na Strade Bianche

08.03.2014 1 788 1 5

Slovenský cyklista Peter Sagan začal európsku sezónu 2014 druhým miestom na klasike Strade Bianche medzi talianskymi mestami San Gimignano a Siena, ktorá merala takmer 200 km.
Michael Kolář skončil tretí v bodovacej súťaži v Malajzii

08.03.2014 1 646 1 1

Slovenský cyklista Michael Kolář obsadil 12. miesto v sobotňajšej záverečnej 10. etape pretekov Tour de Langkawi, ktorá viedla z Tasik Kenyiru do Kuala Terenggana a merala 103,1 km. Jazdec tímu Tinkoff-Saxo opäť bojoval o popredné priečky, napokon sa však nepresadil v špurte pelotónu.
Kolář finišoval v Malajzii opäť piaty

05.03.2014 1 950 1 3

Slovenský cyklista Michael Kolář už tretíkrát finišoval na pretekoch Tour de Langkawi v Malajzii na 5. mieste. Medzi najlepšími špurtérmi bojoval o prvenstvo aj v stredajšej 7. etape z Koty Tinggi do Pekanu, ktorá merala 230,1 km. Dvadsaťjedenročný cyklista tímu Tinkoff-Saxo bol v Malajzii už raz štvrtý a z doterajších siedmich etáp skončil päťkrát v elitnej desiatke.
V bodovacej súťaži stráca Michael Kolář na prvé miesto už len 2 body!

04.03.2014 1 449 1

Slovenský cyklista Michael Kolář aj v utorkovej 6. etape cyklistických pretekov Tour de Langkawi v Malajzii potvrdil, že v pelotóne podujatia patrí medzi najlepších šprintérov. Jazdec tímu Tinkoff-Saxo finišoval po takmer 200 km medzi Melakou a Pontianom na 5. mieste.
Kolář vyhral v Malajzii šprint pelotónu

03.03.2014 1 581 5

Slovenský cyklista Michael Kolář vyhral špurt hlavného pelotónu o 4. miesto v 5. etape pretekov Tour de Langkawi, ktorá viedla z Karaku do Rembau a merala 139,9 km. Etapové prvenstvo si v pondelok v Malajzii vybojoval v súboji trojčlennej skupiny Američan Bradley White.