Články v kategórii 'Vysledky' (97 - 108 z 639 článkov)

Sagan vyhral šprint pelotónu v 2. etape a je na čele bodovacej súťaže

15.06.2014 1 949 4

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 4. miesto v 2. etape pretekov Okolo Švajčiarska, ktorá mala horský profil, štartovala v Bellinzone a po 182 km vrcholila v Sarnene. Šprintérsky líder tímu Cannondale Sagan vyhral v nedeľu špurt hlavného poľa, ktoré prišlo do cieľa v Sarnene 14 sekúnd za víťazným Austrálčanom Cameronom Meyerom z tímu Orica GreenEdge.
Tretí pretek zo série UCI Downhill World Cup v Škótsku

14.06.2014 1 936 1

Tentokrát sa svetový pohár konal vo Fort Williame, v Škótsku a mal som to štastie byť pri tom.
Organizátori pripravili pretekárom náročnú trať. Silný vietor a dážď pred pretekmi „vycvičili“ aj tých najskúsenejších z nich.
Úspechy členov Športového klubu cyklistiky Kolárovo a slovenskej reprezentácie na Majstrovstvách Európy juniorov v sálovej cyklistike

11.06.2014 1 845 3 5

V dňoch 30. a 31. mája 2014, (Tata - Maďarsko) náš 9-členný reprezentačný tím súťažil v troch kategóriach: kategória štvoríc, dvojíc a jednotlivkýň. Pozrite si bronzovú jazdu našej štvorice a umiestnenie našich reprezentantov v jednotlivých kategóriách.
Výhercovia štartovného na Nízkotatranská MTB Tour a bike akciu okolo Zázrivej

09.06.2014 1 751 2 1

Ako zvyčajne stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a boli ste v hre.
Ilava očarila bikerov i organizátorov

08.06.2014 4 976 12 4

Úvodným kolom – Košeckopodhradským MTB maratónom – rozbehol sa dnes dopoludnia päťdielny seriál 4. ročníka Považsko-Strážovského pohára MTB. Napriek tomu, že hlavným organizačným garantom úvodného podniku a vlastne i celej dlhodobej súťaže bol Klub športových nadšencov z Košeckého Podhradia, príležitosť blysnúť sa vo svete horskej cyklistiky po prvý raz v histórii, vcelku prekvapivo, dostala Ilava.
Ukrajinec Alexander Polivoda víťazom Okolo Slovenska

07.06.2014 2 140 0

Polivoda sa stal celkovým víťazom 58. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Dvadsaťsedemročný jazdec tímu Kolss dosiahol najväčší úspech kariéry. Sobotňajšiu záverečnú 5. etapu z Levíc do Bratislavy (178,6 km) vyhral v špurte pelotónu ďalší Ukrajinec Andrij Kulyk, ktorý triumfoval pred Talianom Christianom Dellem Stellem a Romanom van Udenom.
Delle Stelle vyhral šprint pelotónu v Leviciach pretekov Okolo Slovenska

07.06.2014 1 383 0

Talian Christian Delle Stelle sa stal víťazom 4. etapy 58. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska, ktorá viedla z Handlovej do Levíc a merala 177,5 km. Jazdec tímu MG Kvis - Wilier sa presadil v špurte pelotónu pred Slovincom Matejom Mugerlim, na 3. mieste finišoval Erik Baška z Dukly Trenčín Trek.
Kráľovská etapa Okolo Slovenska pre Maroša Kováča

05.06.2014 1 896 0

Kráľovská etapa 58. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska z Liptovského Hrádku do Handlovej, ktorá merala 173,8 km, sa stala korisťou Slováka Maroša Kováča. Jazdec tímu Dukla Trenčín Trek triumfoval v šprintérskej koncovke. Žltý dres lídra si udržal naďalej Ukrajinec Alexander Polivoda z tímu Kolss. Na trati štvrtkovej etapy boli štyri horské a dve rýchlostné prémie.
Výhercovia štartovného na Spišských 333 Extreme a International MTB marathon Malevil Cup

02.06.2014 1 578 0

Triumf Quintanu na Giro d´Italia

01.06.2014 1 856 2 0

Cyklista Nairo Quintana sa stal prvým kolumbijským víťazom pretekov Giro d´Italia. Jazdec tímu Movistar si definitívne obliekol ružový dres v nedeľu popoludní v talianskom Terste. Víťazom záverečnej 21. etapy sa stal Slovinec Luka Mezgec z tímu Giant-Shimano. Mezgec zvíťazil v záverečnom špurte pred Talianom Giacomom Nizzolom (Trek Factory Racing) a Američanom Tylerom Farrarom (Garmin Sharp).
Výhercovia štartovného na AUTHOR ŠKODA Bike Maratón Súľovské Skaly a Festina 24 hodín MTB

27.05.2014 2 791 2

Ako zvyčajne stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a boli ste v hre o štartovné na parádne MTB akcie.
Peter Sagan druhý v Santa Barbare, vyhral špurt pelotónu

16.05.2014 1 918 1

Víťazom 5. etapy cyklistických pretekov Okolo Kalifornie sa stal po sólojazde v závere Američan Taylor Phinney z tímu BMC Racing. Slovák Peter Sagan zo zoskupenia Cannondale vyhral špurt pelotónu a v etape obsadil s odstupom 12 sekúnd 2. miesto. Vďaka tomu sa posunul na čelo bodovacej súťaže a do piatkovej 6. etapy si oblečenie zelené tričko.