Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie videá na MTBIKERi

Lapierre-CMS Downhill Team play_arrow

Lapierre-CMS Downhill Team

Nový Lapierre – CMS DH team vstupuje do blížiacej sa sezóny vo veľkom štýle. S novými bicyklami a vybavením prichádza tiež nový tímový videoedit od MK video production z Bikecentra v Kálnici. Video vás 100% naladí pred blížiacim sa víkendom!
Radosť pozerať na takú jazdu play_arrow

Radosť pozerať na takú jazdu

Chris Akrigg v ďalšom zo svojich namakaných videí opäť nesklamal. Prvá minúta videa je síce len slabší úvod, ale potom je to už paráda!
Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu play_arrow

Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu

Pozrite si výbavu, s ktoru sa vydal Mark Wood na cestu po Novom Zélande.
Akú výbavu si brávate na celodenné prípadne ešte dlhšie výjazdy?
Nedeľa v Súľovských vrchoch play_arrow

Nedeľa v Súľovských vrchoch

Okrem pomyselného trojuholníka miest, na ktorom sa Súľovské skaly rozkladajú - Považská Bystrica, Žilina a Rajec – tu nájdete ešte jeden, oveľa zaujímavejší trojuholník, nazývaný aj Beskydský hradný triangel. Tento prepája tri pozostatky stredovekých hradov – Hrad Lietava, Hrad Hričov a Hrad Súľov – do jedného turistického okruhu. Naplánujte si aj vy takýto pekný výlet. Určite to bude stát za to!
Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli play_arrow

Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli

Pozrite si jedno úžasné video, ako navštívil Jerome a Pauline jednu z najkrajších destinácii pre horské bicyklovanie. Pohoda, ktorá je cítiť z videa, sa nedá ani opísať slovami.
World Record for highest Trial Bike Jump play_arrow

World Record for highest Trial Bike Jump

Aj takto sa dá zabávať. Roland Tölösi skákal z výšky 515cm, až sa mu to nakoniec aj podarilo...
Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí play_arrow

Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí

Nie je to až také ťažké ako sa môže na prvý pohľad zdať. Video názorne ukazuje celý priebeh jazdy na zadnom kolese rozdelený do častí s dobrým popisom ako na to. S uvedeným návodom to zvládne snáď už každý :)
Letná pohoda na biku play_arrow

Letná pohoda na biku

Ukážka toho aké krásne vie byť leto na bicykli. Dobré cesty v dolinách, ale aj zaujímavé zjazdy z kopcov. Aj keď video nie je natáčané na Slovenku, určite sa u nás nájde viacero miest, na ktorých sa dá zajazdiť podobným spôsobom.
Jazdenie v daždivom Škótsku play_arrow

Jazdenie v daždivom Škótsku

Fabien Barel predstavuje svoju cestu a skúsenosti zo Škótska. Rôznorodý terén a ťažké podmienky, nič pre slabšie a pohodlné povahy. Ale pre tých, čo majú radi adrenalín a radi zažívajú nové dobrodružstvo, to určite bude stáť za to.
Nehoda so šťastným koncom play_arrow

Nehoda so šťastným koncom

Nehody a krízové situácie spôsobené vodičmi sú, bohužiaľ, častou a „bežnou“ súčasťou cyklistiky v meste. Záznam z priemyselnej kamery zaznamenáva jednu z takýchto situácii. Našťastie so šťastným koncom a celkom mäkkým pristátím. Pravdepodobnosť okolností, ktoré zapôsobili by sa dala asi veľmi ťažko nasimulovať prípadne vypočítať.
Čo tak sa spustiť tobogánom na biku? play_arrow

Čo tak sa spustiť tobogánom na biku?

Jedna partička bikerov z Barcelony to vyskúšala pri západe slnka... A je sa na čo pozerať. Každopádne by som nechcel z takej výšky spadnúť.
Marcel Kittel a poriadne hodenie bikom na Tirreno-Adriatico play_arrow

Marcel Kittel a poriadne hodenie bikom na Tirreno-Adriatico

Po kolízii v druhej etape na pretekoch Tirreno-Adriatico si takýmto spôsobom vybil zlosť. Následne sa musel "ospravedlniť" na Twitteri: "I'm VERY sorry for throwing my beloved Giant Propel on the ground. I still love it! We're just having an intense relationship. #deepemotions"
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up