Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie videá na MTBIKERi

Ako sa stať cestným cyklistom play_arrow

Ako sa stať cestným cyklistom

Video Ako sa stať horským cyklistom sa dočkalo pokračovania! Tento krát sa dozvieme niekoľko rád z oblasti cestnej cyklistiky. Ktorá Vás zaujala najviac?
Extrémne zimné retro zjazdy play_arrow

Extrémne zimné retro zjazdy

Pozrite si zopár archívnych kúskov bláznivých zjazdov s kotrmelcami. Niekto si nedá povedať a púšťa sa aj do úplne nemožných akcii...
Church play_arrow

Church

Štipka duchovna a veľa krásnych trailov pred blížiacim sa víkendom...
Kaia – najrýchlejší trailový pes v histórii play_arrow

Kaia – najrýchlejší trailový pes v histórii

Ako už samotný názov napovedá, video na pondelkové ráno nebude tak celkom o bikeroch. Kaia je nepochybne jedným z najrýchlejších trailových psov v histórii a svojou rýchlosťou a obratnosťou dáva zabrať svojmu majiteľovi.
Ako sa jazdí dvojtisícovka v Západných Tatrách? play_arrow

Ako sa jazdí dvojtisícovka v Západných Tatrách?

Toto slovenské video s kvalitným soundtrackom treba vidieť! Výstup ale hlavne zjazd z úplného vrcholu a celou dolinou v nie príliš ideálnych podmienkach.
Pravek downhillu v Čechách play_arrow

Pravek downhillu v Čechách

Ukážka z retro videa, zachytávajúceho začiatky downhillu v ČR. Z čias keď boli trubky rámov veľmi tenké, sedlá príliš vysoko a pády vyzerali extrémne akčne. Usaďte sa a vychutnajte
Najlepšie videá na MTBiker.sk v roku 2013 play_arrow

Najlepšie videá na MTBiker.sk v roku 2013

V roku 2013 sme vám ako prví na Slovensku prinášali zaujímavé videá z domácej a svetovej MTB scény. Tu nájdete 10 najobľúbenejších videí za posledný rok. Pripomeňte si ako Peťo Sagan parkuje, ako Michal Maroši predbieha, ako zísť Kriváň či Chopok na biku a ako sa vlastne stať bikerom.
All We Together 2 play_arrow

All We Together 2

Tři top čeští trialoví jezdci na odlišných strojích, ale s jedním trialovým srdcem spojili své myšlenky do jedinečného trialového projektu ALL WE TOGETHER. Tři stroje, tři jezdci a několik dní ježdění ve stylu divokého západu. To vše dalo dohromady pokračování AWT projektu ukazující sílu českého trialu.
Boris bike na Mont Ventoux play_arrow

Boris bike na Mont Ventoux

Horská legenda a strašiak Mont Ventoux zdolaný na mestskom Boris biku...
Rad Santa play_arrow

Rad Santa

Aj Santa je, pravdepodobne, len človek a tak si tiež rád užije jazdu na krásnom biku, prípadne si na ňom počas prestávky zatočí nejaký ten backflip...
Najväčší bike trik všetkých čias? play_arrow

Najväčší bike trik všetkých čias?

Tím Nitro Circus pri svojich vystúpeniach prekonáva všetky limity...dôkazom je ďalší z kúskov, konkrétne superman double backflip. Čo viac dodať.
Road Bike Party 2 play_arrow

Road Bike Party 2

Po dlhšej odmlke opäť trocha trial a Freestyle jazdenia od Martyna Ashtona. Samozrejme ako inak než na cestnom bicykli...
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up