MTBIKER magazín - Všetky články a videá

The Harlem Shake

YouTube fenomén, Harlem Shake, sa nevyhýba ani cyklistom...
Jurkovič tretí na pretekoch EP vo Vimperku

Slovenský reprezentant Tomáš Jurkovič obsadil tretiu priečku na podujatí Európskeho pohára v zimnom triatlone v českom Vimperku. Prvé miesto si vybojoval Rus Pavel Andrejev, druhý skončil jeho krajan Jevgenij Kirillov.
Mestský zjazd v Santose pre Polca

Slovenský reprezentant Filip Polc sa stal víťazom nedeľňajšieho mestského zjazdu v brazílskom Santose. Tridsaťročný Pezinčan triumfoval vo finále 69 stotín sekundy pred Marcelom Gutierrezom z Kolumbie, tretí skončil domáci pretekár Henrique Miranda Wallace (+1,92 s). V semifinále dosiahol najlepší čas Gutierrez pred Polcom.
Ako bolo na konferencii Aby Šport Nebolel? PR článok

Ako bolo na konferencii Aby Šport Nebolel?

Prinášame vám zopár zaujímavých poznatkov a postrehov, ktoré odzneli z úst odborníkov na konferencii “Aby Šport Nebolel” 9. 2. 2013 v Bratislave.
the fourteenth

Opäť ženské video ku ktorému netreba ďalšie komentáre
Froome celkovým víťazom na Okolo Ománu

Brit Christopher Froome sa stal celkovým víťazom cyklistických pretekov Okolo Ománu. Sobotňajšiu záverečnú 6. etapu z Nawit Nagam Parku do Muttrahu merajúcu 144 km vyhral Francúz Nacer Bouhanni z tímu FDJ, druhý skončil Austrálčan Matthew Harley Goss (Orica GreenEdge) a tretiu pozíciu obsadil Američan Taylor Phinney zo zoskupenia BMC Racing. Slovák vo farbách Omega Pharma-Quick Step skončil na 68. poste a celkovo mu patrí 20. stupienok
Morvélo CityCross Teaser

Určite by sa aj u nás našli vhodné miesta...
Na MS do talianskeho Cogne trio Slovákov

Na budúcotýždňových majstrovstvách sveta v zimnom triatlone (krosový beh - horská cyklistika - beh na lyžiach) v talianskom lyžiarskom stredisku Cogne vo Val D´aosta približne 150 km severne od Turína bude Slovensko reprezentovať trio Tomáš Jurkovič (muži - elite), Radka Suchá a Tatiana Vančová (obe juniorky). Definitívnu nomináciu zverejnila oficiálna stránka Slovenskej triatlonovej únie (STÚ). Vo výprave budú aj ďalší traja pretekári, ktorí nastúpia v jednotlivých vekových kategóriách.
Rozhovor so zakladateľom a jazdcom tímu Life4Ride, Matejom Mackovičom

Po rozhovore s krasojazdkyňou Alicou Vinczeovou sme dnes vyspovedali zakladateľa, jazdca a vedúceho DH tímu Life4Ride, Mateja Mackoviča. Dozviete sa viac o vzniku tímu, o plánoch do budúcna ale aj o Macovi samotnom.
Suede Cycle

Suede Cycle

Tento nápad vyzerá veľmi zaujímavo!
Stinner Frameworks - How our bikes are made

Oceľ, ručná práca, krásne detaily - táto kombinácia bude mať určite vždy svoje čaro.
Froome vyzliekol v Ománe Sagana z červeného dresu

Slovenský cyklista Peter Sagan prišiel vo štvrtkovej 4. etape pretekov Okolo Ománu o červený dres lídra. V etape s náročným dojazdom na vrchol Jabal Al Akhdar za najlepšími zaostal a novým lídrom podujatia sa stal Brit Chris Froome z tímu Sky.