Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Cyklistika

Biela Stopa - Bike and Roll

Biela Stopa - Bike and Roll

Ak ste vždy chceli absolvovať Bielu Stopu, ale nikdy si netrúfli na bežkách, teraz máte šancu na biku. 23.5.2009 sa v Kremnici - Skalke odštartuje Bike and Roll - preteky po trase Bielej Stopy na biku alebo, ak si trúfate, offroad kolieskových korčuliach či kolobežkách.
O pohár gen.M.R.Štefánika 2009

O pohár gen.M.R.Štefánika 2009

Pozývame všetkých vyznávačov cross-country na 0.ročník XC pretekov „o pohár gen.M.R.Štefánika 2009“ v Košariskách pri Brezovej pod Bradlom.
Lapland SnowBike expedition

Lapland SnowBike expedition

Snow-bike outdoor po Laponsku je pořádán pro skupiny 5 – 8 lidí. Trasy jsou voleny po cestách sněžných skútrů nebo silničkách s noclehy na pravých dřevěných srubech. Tyto výlety jsou dobrodružné úniky z přetechnizovaného světa a od svazujícího komfortu do náruče čisté přírody...
L’Eroica aj tento rok

L’Eroica aj tento rok

... Poskytuje prostredie cyklistiky čias dávno minulých - prach alebo bahno, bez technickej pomoci, bez organizovaného občerstvenia, krásnu a náročnú trasu - to je duch Eroici, príležitosti ukázať schopnosť prispôsobiť sa a trpieť. Poskytuje autentické prostredie, aké bolo v časoch cyklistických gigantov, ktorých obraz môžeme nájsť v literárnych a filmových legendách.
CYKLOHARMATANEC 15.2.2009 - NEDEĽA   - 6. ročník

CYKLOHARMATANEC 15.2.2009 - NEDEĽA - 6. ročník

Na horských bicykloch po lyžiarskom svahu - Poľana nad Detvou na zjazdovke pri horskom hoteli Poľana. Šiesty ročník ojedinelého druhu akcie so zaručenou zábavou (ak počasie dovolí).
IFMA 2008

IFMA 2008

Opäť menšia fotogaléria z výstavy IFMA 2008 v Kolíne. Nájdete tu výber noviniek z bikovej sekcie a aj pekný pohľad na sekciu cruiserov.
PARENZANA EXPRES, fučím ako parná lokomotíva.

PARENZANA EXPRES, fučím ako parná lokomotíva.

Hneď po zaradení Horala do Inter Mountain Series 2008 som sa rozhodol celú absolvovať a naplánoval som si termíny. Nastali však dve "drobné" zmeny, najprv posunuli na pre mňa nevhodný termín Krakow, potom vylúčili Parenzanu... hm, tak som si vytvoril svoju vlastnú sériu: Šela (CZ), Duna (H), Salzka (A), Horal (SK), Parenzana (CRO).
XCM Slovak Paradise 2008 - doplnené

XCM Slovak Paradise 2008 - doplnené

Pod týmto názvom organizujeme 5. ročník HORSKÉHO CYKLOMARATÓNU SLOVENSKÝ RAJ. 20. septembra 2008 sa na jednu z 3 tratí Slovenským Rajom vydá množstvo bikerov - pridajte sa k nim!
MTB maratón – okolo Mlyniek

MTB maratón – okolo Mlyniek

Propozície 1. ročníka MTB maratónu okolo Mlyniek. 4.10.2008 sa v bajkersky atraktívnej oblasti Slovenský Raj JUH – Mlynky – Biele Vody odštartujú preteky na 78/65/42 km. Ak nechcete chýbať, čítajte...
Propozície Adamoto SP 2008 DH #6 Drienica

Propozície Adamoto SP 2008 DH #6 Drienica

Adamoto SP v zjazde horských bicyklov, Drienica sa pôjdu tento víkend, 7.9.2008 v Drienici pri Prešove. Tu nájdete všetko potrebné info.
Jóžin z bažin Tepličkou sa plíži

Jóžin z bažin Tepličkou sa plíži

Nahor teraz a vždy, nahor, Jazdci Horalovi!

Ťažký boj čaká: blato a činy!

V očiach štrk štípe, platnička iskry kreše,

deň odvahy, deň tmavý, kým slnko vzíde!

Bajkujte len a nezastavujte! Do cieľa bajkujte!
MTB Tour Slovensko 2008 - časť tretia

MTB Tour Slovensko 2008 - časť tretia

Posledná časť seriálu od Robina. Aj tu nájdete fotoreport z 2 dní tejto púte - dnes to je okolie Humenného a Prešova.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up