Kliknutím prejdeš na

Články v kategórii 'Peter Sagan' (241 - 252 z 731 článkov)

Paríž - Roubaix: Sagan doplatil na problém so svojim bicyklom tesne pred cieľom

12.04.2015 3 649 0

Slovenský cyklista Peter Sagan doplatil v závere nedeľňajších pretekov WorldTour Paríž - Roubaix na technické problémy, ktoré mu znemožnili dosiahnuť lepší výsledok. Dvadsaťpäťročný Žilinčan musel 5 km pred cieľom meniť bicykel a definitívne stratil šance na atakovanie popredných priečok, napokon prišiel do cieľa na 23. mieste.
Okolo Flámska: Sprievodné vozidlá spôsobili vážne kolízie s jazdcami, ktorí po pádoch už nemohli ďalej pokračovať, Sagan skončil štvrtý

05.04.2015 3 587 3

Peter Sagan si musí na prvé víťazstvo na veľkých klasikách ešte počkať, na nedeľňajších pretekoch Okolo Flámska obsadil 4. miesto. Víťazom pretekov na 264 km medzi Bruggami a Oudenaarde sa stal Alexander Kristoff, ktorý je prvým nórskym víťazom tohto monumentu.
Saganovi nešla karta v posledných dvoch pretekoch, veľkú smolu mal Martin Velits, ktorý si v pretekoch Gent - Wevelgem po páde zlomil kľúčnu kosť

29.03.2015 2 720 0

Počas veternej a daždivej klasiky Gent - Wevelgem mali problémy viacerí jazdci a doplatil na to aj Martin Velits, pre ktorého sa pravdepodobne skončila sezóna kvôli zlomenine kľúčnej kosti. Geraint Thomas spravil kotrmelec pri páde a Jackovi Bauerovi sa zamotala taška s občerstvením do kolesa.
Sagan finišoval na Miláno - San Remo štvrtý

22.03.2015 2 400 4 2

Peter Sagan absolvoval v nedeľu piaty štart na Miláno - San Remo v kariére. Jeho maximom zostáva 2. miesto z roku 2013, vlani bol desiaty, predtým štvrtý a sedemnásty. Do rebríčka UCI si v nedeľu pripísal 60 bodov a v kategórii jednotlivcov sa posunul na 12. miesto.
Peter Sagan sa po 261 dňoch dočkal víťazstva a bol najlepším jazdcom v 6. etape na Tirreno - Adriatico

16.03.2015 3 566 3 34

Dvadsaťpäťročný úradujúci majster SR sa tešil prvýkrát v sezóne i v drese tímu Tinkoff-Saxo. Sagan sa presadil v dlhej cieľovej rovinke zmoknutej etapy pred Nemcom Geraldom Ciolekom a Belgičanom Jensom Debusscherem. Žilinčan si skvele načasoval záverečný špurt a potvrdil pozíciu vedúceho muža bodovacej súťaže na pretekoch Tirreno - Adriatico.
Sagan finišoval na výbornom druhom mieste na Tirreno-Adriatico a tesne pred cieľom sa vyhol hromadnému pádu

12.03.2015 2 865 0

Sagan finišoval na 2. mieste vo štvrtkovej druhej etape pretekov Tirreno - Adriatico, ktorá viedla z Camaiore do Casciny a merala 153 km. Záver ovplyvnili viaceré kolízie, napokon sa špurtovalo bez typických tímových vláčikov. Etapa bola relatívne krátka a rovinatá. V celkovom poradí sa vďaka bonifikácii posunul Peter Sagan na 2. miesto za Taliana Adriana Maloriho, ktorý vyhral úvodnú časovku.
Fantastická reakcia Petra Sagana na šmyknutie v zákrute na Tirreno-Adriatico

12.03.2015 7 162 5 8

Aby toho nebolo málo, neskôr prebehol Petrovi Saganovi cez cestu aj pes. Všetko sa to odohralo v stredu počas časovky na Tirreno-Adriatico, kde obsadil Sagan celkové 9. miesto.
Peter Sagan sa nepresadil na Strade Bianche, Juraj Sagan nedokončil

08.03.2015 3 759 2

Peter Sagan sa nepresadil v sobotňajšom prvom štarte na európskom kontinente v sezóne 2015. Na pretekoch Strade Bianche v Toskánsku zaostal za najlepšími a nebojoval o prvenstvo. Počas pretekov sa pokúsil atakovať na krátkom kopci, ale jeho nástup zachytili Zdeněk Štybar a Alejandro Valverde a pelotón neskôr skupinu pohltil.
Originálna reklama na belgickú bike akciu s odkazom na Saganove uštipnutie hostesky

26.02.2015 7 485 8 8

Jeden z pamätných kúskov Petra Sagana sa dočkal zaujímavého pokračovania. Jeho uštipnutie alebo chytenie "sedacieho svalu" hostesky Maja Leye sa dostalo do podarenej reklamy na marcovú akciu E3 Harelbeke.
Okolo Ománu: Saganove momenty

23.02.2015 3 242 0

Aj keď Sagan nevyhral ani jednu z etáp, zaznamenal viacero výborných umiestnení a pokračuje v príprave na klasiky. Pozrite sa na fotomomentky z jeho vystúpenia v Ománe a vyjadrenie športového riaditeľa Tinkoff-Saxo na Petrove výsledky.
Kráľovskú etapu Okolo Ománu vyhral Ferri a Sagan je už 237 dní bez víťazstva

20.02.2015 2 062 -1

Španiel Rafael Valls Ferri z tímu Lampre vyhral kráľovskú štvrtú etapu cyklistických pretekov Okolo Ománu, ktorá viedla od mešity Qaboos Grande do Zelených vrchov na Jabal al Akhdhar a merala 189 km. Dvadsaťsedemročný rodák z Alcoy sa vďaka triumfu posunul aj na prvé miesto celkového poradia. Druhý prišiel do cieľa tímový kolega Petra Velitsa z BMC Tejay van Garderen, tretí bol Alejandro Valverde z Movistaru.
Sagan siedmy v 1. etape Okolo Ománu a na prvé víťazstvo v drese Tinkoff-Saxo stále čaká

17.02.2015 2 026 0

Víťazom 1. etapy na cyklistických pretekoch Okolo Ománu sa stal v utorok Talian Andrea Guardini z tímu Astana. Sagan obsadil v záverečnom špurte 7. priečku. Guardini zvládol 161 km z Bayt Al Naman Castle do Al Wutayyahu za 3:45:37 h.