Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Pohar

Propozície na DH Podkonice 2009

Propozície na DH Podkonice 2009

Názov pretekov: RIDE Cup 2009 - DH Podkonice

Usporiadateľ a organizátor: ŠK RIDE Slovakia

Termín konania: Sobota 9.5.2009
Súťažný poriadok RIDE Cup 2009

Súťažný poriadok RIDE Cup 2009

Mountainbike Downhill (zjazd na horských bicykloch) sú preteky jednotlivcov na čas po presne vytýčenej trati. Trať má prevažne klesajúci charakter a vedie prevažne horským terénom. Zvíťazí pretekár, ktorý prejde trať v najkratšom čase vo svojej kategórii. Z dvoch meraných jázd sa do výsledku počíta čas lepšej z nich. Diskvalifikovaný bude pretekár, ktorý neprejde štartom alebo cieľom, vybočí z trate mimo vyznačenej oblasti (cez označovaciu pásku), alebo inak poruší tento súťažný poriadok, prípadne iné všeobecne záväzné pravidlá.
Adrenalin Cup 2007

Adrenalin Cup 2007

Bývalý mistr světa v běhu na lyžích Martin Koukal a nejspíš i jeho reprezentační kolega a stříbrný olympijský medailista Lukáš Bauer, budou v letošním roce největšími hvězdami tradičního Adrenalin Cupu, extrémního závodu čtyřčlenných štafet. Již jedenáctý ročník adrenalinového klání se uskuteční v sobotu 23. června, opět v krásném prostředí povodí řeky Ostravice, ve městečku Ostravice v Beskydech pod Lysou Horou. Na týmy čekají obtížné trasy při běhu do vrchu, paraglidingu, jízdě na horském kole a na kajaku.
Ride Cup 2007

Ride Cup 2007

Po vlaňajšom skúšobnom ročníku pofičí RIDE Cup tento rok s niekoľkými inováciami, s ktorými vás chcem pred začatím sezóny oboznámiť. Za nimi nasleduje Súťažný poriadok, ktorý odporúčam pozorne prečítať hlavne pretekárom.
Druhý indoor twister cup 2007

Druhý indoor twister cup 2007

Cyklistický klub Twister si Vás dovoľuje pozvať na druhý bmx&mtb 4X pretek v Šenkviciach - Slovensko.
17. – 18. február 2007
DH Chvatimech 2006

DH Chvatimech 2006

Propozície a plagát na 4. kolo Slovenského pohára v zjazde, ktoré sa pôjde 13.8.2006 v lyžiarskom stredisku Chvatimech
Rubena Malevil CUP

Rubena Malevil CUP

Jablonné v Podještědí - Heřmanice - Lužické hory. VI. INTERNATIONAL MTB MARATHON 14. 5. 2005
Norco 4X Rookie Cup 2005

Norco 4X Rookie Cup 2005

Vážení přátelé,
ačkoli má fourcross za sebou teprve tři sezony, na úrovni mistovství světa a světového poháru jednoznačně potvrdil svou pozici nejatraktivnější a nejdynamičtěji se rozvíjející discipliny horských kol. Hodnoceno mezinárodními úspěchy, díky Michalu Prokopovi, Janě Horákové a dalším jezdcům si český 4X během tak krátké doby získal renomé, o které jiné discipliny usilují marně po celá desetiletí.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up