Články v kategórii 'Dres' (49 - 54 z 54 článkov)

Greipel vyhral etapu, Sagan v závere kľučkoval, nakoniec na 5. mieste

10.07.2014 1 838 3

Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval vo štvrtkovej 6. etape pretekov Tour de France, ktorá viedla z Arrasu do Reims a merala 194 km, v šprinte pelotónu na 5. mieste. Víťazom etapy sa stal Nemec André Greipel, ktorý tento rok dosiahol prvý triumf.
Sagan potvrdil zelený dres, Froome spadol a odstúpil

09.07.2014 2 192 2

V náročných podmienkach na mokrých cestách finišoval Slovák Peter Sagan na 4. mieste a udržal si zelené tričko lídra bodovacej súťaže. Žltý dres vedúceho muža celkového poradia si udržal Talian Vincenzo Nibali z tímu Astana, ktorý v stredu zvýšil náskok na všetkých rivalov v boji o absolútny triumf. Nibali prišiel do cieľa v Arenbergu na 3. mieste, keď v závere pustil pred seba tímového kolegu z Astany Jakoba Fuglsanga.
Sagan chce na Tour de France zelený dres, súperi sa nemenia

03.07.2014 2 162 0

Peter Sagan sa bude od soboty 5.7 2014 počas nasledujúcich troch týždňov usilovať o zisk tretieho zeleného dresu víťaza bodovacej súťaže na Tour de France za sebou. Dvadsaťštyriročného Žilinčana čaká len tretí štart na "starej dáme" v kariére, v roku 2012 skončil v celkovom poradí na 42. mieste, vlani na 82. Zatiaľ má na Tour štyri etapové prvenstvá. Čo hovorí na svojich súperov a trať Sagan?
Sagan vyhral na Okolo Kalifornie bodovaciu súťaž

18.05.2014 2 077 3 2

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v poslednej 8. etape na pretekoch Okolo Kalifornie tretie miesto. Dvadsaťštyriročný Žilinčan zo zoskupenia Cannondale sa v nedeľu držal v hlavnej skupine na popredných pozíciách, po prejazde záverečnou zákrutou zrýchlil a bol na čele, napokon však nestačil na víťazného Brita Marka Cavendish a predstihol ho aj Nemec John Degenkolb.
Peter Sagan s prehľadom vyhral 7. etapu pretekov Okolo Kalifornie

18.05.2014 3 070 2 3

Slovenský cyklista Peter Sagan sa dočkal prvého tohtoročného víťazstva na pretekoch Okolo Kalifornie, keď vyhral sobotňajšiu 7. etapu so šprintérskou koncovkou v Pasadene. Dvadsaťštyriročný Žilinčan vyťažil z dobrej práce celého tímu Cannondale a v záverečnom finiši odsunul na ďalšie pódiové priečky Nóra Thora Hushovda a Holanďana Dannyho van Poppela.
Sagan druhý v etape, na Okolo Kalifornie vyhral aktivitu

23.05.2011 1 214 0

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v nedeľu záverečnej 8. etape pretekov Okolo Kalifornie v špurte vedúcej skupiny 2. miesto. Jazdec tímu Liquigas-Cannondale sa tak stal celkovým víťazom súťaže aktivity na najväčších amerických etapových pretekoch. Sagan na Okolo Kalifornie zopakoval prvenstvo v súťaži o dres pre najlepšieho šprintéra z vlaňajška.