Kliknutím prejdeš na

Články v kategórii 'Peter Sagan' (145 - 156 z 731 článkov)

Mark Cavendish sa stal víťazom sobotňajšej úvodnej etapy na 103. ročníku cyklistických pretekov Tour de France, Peter Sagan tretí

02.07.2016 2 835 2 0

Jazdec tímu Dimension Data zvíťazil v nervóznom špurtérskom finále, okrem nemeckých favoritov Marcela Kittela a Andrého Greipela zdolal aj slovenského majstra sveta Petra Sagana, ktorý stavil na veľmi dlhý špurt a v závere nestačil. Dvadsaťšesťročný Žilinčan napokon skončil na treťom mieste, druhý bol Kittel.
Tinkoff na Tdf s dvoma lídrami - Saganom a Contadorom

29.06.2016 3 569 3

Tinkoff ako posledný z osemnástich tímov WorldTour pozvaných na cyklistické preteky Tour de France (2. - 24. júla) oznámil nomináciu. V deväťčlennej zostave nechýbajú najväčšie hviezdy - prví dvaja jazdci v rebríčku WT úradujúci slovenský majster sveta Peter Sagan a španielsky vrchársky špecialista a sedemnásobný víťaz GrandTour Alberto Contador.
Juraj Sagan majstrom SR, prerušil bratovu sériu

26.06.2016 6 903 11 5

Peter Sagan sa nestal šiestykrát v sérii majstrom Slovenska v cestnej cyklistike v pretekoch s hromadným štartom. Na spoločnom šampionáte Čechov a Slovákov na juhu Moravy v Kyjove bol v nedeľňajších pretekoch mužskej kategórie elite spomedzi Slovákov najlepší Juraj Sagan, ktorý skončil na druhom mieste. Úradujúci majster sveta Peter Sagan prišiel do cieľa štvrtý s odstupom 46 sekúnd.
Peter Sagan opäť víťazne na Okolo Švajčiarska

13.06.2016 7 872 10 35

Úradujúci majster sveta pokračuje v skvelej forme a dnes sa presadil v úniku trojčlennej skupiny, pričom v závere prešpurtoval do mierneho kopca Michaela Albasiniho zo zoskupenia Orica-GreenEdge. Žilinský rodák Peter Sagan dosiahol na Okolo Švajčiarska už 13. etapové víťazstvo v kariére a šieste v tejto sezóne.
Peter Sagan víťazom 2. etapy na Okolo Švajčiarska

12.06.2016 13 615 39

Pozrite si Saganov víťazný finiš etapy, ktorá merala 188 km. Zdolal ju za 4:35:19 h a ako si poradil so súpermi vo vedúcej skupinke, uvidíte na nasledujúcich záberoch.
Peter Sagan bude reprezentovať Slovensko na olympijských hrách v Riu de Janeiro v horskej cyklistike v disciplíne cross country

07.06.2016 17 202 63 1

Jeho náhradníkmi budú Michal Lami (BMX klub košický šarkaň) a Martin Haring (Dukla Banská Bystrica). V cestnej cyklistike bude slovenským olympionikom Martin Haring, keďže P. Sagan ním vybojovanú miestenku ponúkol na výmenu za tú z horskej odnože cyklistiky.
Peťo Sagan a jeho MTB intermezzo

24.05.2016 10 348 4 53

Ďaľšie podarené video o našom slovenskom klenote - Peťovi Saganovi. Tento raz sa bližšie pozriete na jeho bláznivý návrat k bikovým koreňom. Veľa ľudí stále nechápe, čo tým vlastne sleduje a vynorili sa rôzne špekulácie. Všetko nám ale aspoň trochu priblíži pohľad do "zákulisia" a ako inak opäť je na čo pozerať...
Peter Sagan úspešný aj na Okolo Kalifornie 2016

23.05.2016 4 572 1 8

Sagan vyhral v práve skončenom ročníku pretekov Okolo Kalifornie dve etapy a dvakrát skončil druhý. Zároveň suverénne ovládol bodovaciu súťaž, keď druhého v celkovom poradí Nóra Kristoffa zdolal o 35 bodov. Zelený dres jej lídra nosil na sebe takmer počas celých pretekov.
Peter Sagan druhý len o niekoľko centimetrov v 7. etape, predtým mal veľké sólo

22.05.2016 3 703 9

Slovenský cyklista Peter Sagan (Tinkoff) obsadil druhé miesto v 7. etape pretekov Okolo Kalifornie, ktorá mala štart aj cieľ v Santa Rose a merala 175 km. Sagan v šprintérskej koncovke len o niekoľko centimetrov podľahol Nórovi Alexandrovi Kristoffovi z tímu Kaťuša.
Peter Sagan má 15 bodový náskok v bodovacej súťaži na Okolo Kalifornie

20.05.2016 3 702 1

Lotyšský cyklista Toms Skujiňš z tímu Cannondale Pro Cycling sa stal víťazom 5. etapy pretekov Okolo Kalifornie, ktorá viedla z Lodi do South Lake Tahoe a merala 213 km. V etape s výrazne hornatým profilom Skujiňš v záverečnom špurte po takmer šiestich hodinách v sedle bicykla zdolal Kanaďana Adama de Vosa (Rally Cycling).
Sagan zdolal Van Avermaeta a má 15. triumf v Kalifornii

19.05.2016 4 394 2 26

Peter Sagan ovládol šprintérsky záver a stal sa víťazom 4. etapy pretekov Okolo Kalifornie S 217 km najdlhšia etapa aktuálneho ročníka tradičného podujatia na Západnom pobreží USA vrcholila na motoristickom okruhu Laguna Seca a líder tímu Tinkoff Sagan si v závere po vyše päť a štvrťhodine v sedle bicykla poradil so svojím tradičným rivalom Belgičanom Gregom van Avermaetom (BMC Racing) a Austrálčanom Nathanom Haasom (Dimension Data).
Peter Sagan štvrtý v 2. etape na Okolo Kalifornie a celkovo tretí

17.05.2016 3 625 4

Sagan obsadil štvrté miesto v druhej etape cyklistických pretekov Okolo Kalifornie, ktorá mala štart v South Pasadene a po 148 km vrcholila v Santa Clarite. Líder tímu Tinkoff, jazdiaci v žltom drese lídra priebežného celkového poradia, zaostal o 8 sekúnd za domácim víťazom etapy Benom Kingom (Cannondale) a prišiel o pozíciu vedúceho muža pretekov.