Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Pozvanka

1. Zimný MTB Maratón & RUNNING Trophy 2012

1. Zimný MTB Maratón & RUNNING Trophy 2012

Ak chcete zažiť zimné dobrodružstvo na horských kolesách alebo pri HORSKOM BEHU v okolí Bratislavy, prídite sa zúčastniť 4. ročníka 1. zimného MTB maratónu na Slovensku. Naše zimné horsko-cyklistické podujatie je jediným svojho druhu v slovenskom a stredoeurópskom regióne.
Aby šport nebolel 2012 PR článok

Aby šport nebolel 2012

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď a my sa Vám pokúsime priniesť objektívny pohľad aspoň na niektoré závažné problémy spojené so zdravím a športom.
Konferencia - Obnova a modernizácia cykloturistických a peších turistických trás PR článok

Konferencia - Obnova a modernizácia cykloturistických a peších turistických trás

Žilinský samosprávny kraj si Vás dovoľuje pozvať na konferenciu pri príležitosti ukončenia 3-ročného projektu Obnovy a modernizácie cykloturistických a peších turistických trás v Žilinskom kraji financovanom Žilinským samosprávnym krajom, ktorá sa uskutoční dňa 15.11.2011 v Kongresovej sála Úradu Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, Žilina.
Festival HoryZonty s medzinárdnou účasťou PR článok

Festival HoryZonty s medzinárdnou účasťou

Višegrádsky fond podporil festival dobrodružných filmov HoryZonty. Diváci sa môžu tešiť na kvalitných hostí z horského prostredia zo Slovenska, Čiech, Poľska a Maďarska. Trojdňový festival otvorí vo štvrtok 10. novembra legendárny horolezec, otec známej herečky Zuzany Fialovej, ktorý spolu s Michalom Orolinom pred štyridsiatimi rokmi vystúpil na prvú československú osemtisícovku.
Bike camp Peru/Bolívia s Filipom Polcom PR článok

Bike camp Peru/Bolívia s Filipom Polcom

Bike camp Peru/Bolívia – pojazd na najstarších trejloch sveta. Spoznajte stavby starých Inkov zo sedla bajku s Filipom Polcom.
Bike Brno potvrdí svoju tradíciu už 14. ročníkom PR článok

Bike Brno potvrdí svoju tradíciu už 14. ročníkom

Mezinárodní cyklistický veletrh Bike Brno obsadí svou nabídkou pavilony V, F a G1. Návštěvníky zde již od 10. do 13. listopadu čekají tisíce jízdních kol a doplňků pro cyklistiku.
Jesenný mini Bike Fest Košice PR článok

Jesenný mini Bike Fest Košice

Milí bikeri a bikerky, pozývame vás na nesúťažnú rozlúčku so sezónou, ktorá sa uskutoční už túto sobotu pod názvom Jesenný mini bike fest v Košiciach. Pripravených je niekoľko cyklotrás a singletrackov s doprovodom, pretek pre deti, jazda zručnosti, nordic walking túra a bike servis. Ide o športovo spoločenskú akciu určenú pre celé rodiny. Oficiálny začiatok akcie je o 11:00, hromadný štart a detský pretek od 12:00, predpokladané ukončenie o 15:00.
Konferencia o MTB v Banskej Štiavnici PR článok

Konferencia o MTB v Banskej Štiavnici

Bajkeri, príďte urobiť niečo užitočné pre budúcnosť horskej cyklistiky! Buďte pri tom, keď sa začne formovať nová história rekreačného využitia lesa. Príďte sa zúčastniť prvej konferencie venovanej rekreačnému využitiu lesa so zameraním na horskú cyklistiku!
Memoriál Juzeka Hutníka PR článok

Memoriál Juzeka Hutníka

16. októbra v Starej Ľubovni uzavrie XC sezónu 1. ročník Memoriálu Juzeka Hutníka. Jedno kolo má 2.7 km s prevýšením 115 m a muži ho budú absolvovať 4 krát, juniori a veteráni 3 krát a ženy a ostatné kategórie dvakrát.
Aminostar Šprintpolom 2011

Aminostar Šprintpolom 2011

Dňa 8.10.2011 usporiada ŠK Cyklopozitív Žilina už 7. ročník cyklistickej MTB časovky do vrchu "AMINOSTAR ŠPRINTPOLOM 2011", alebo rozlúčka s MTB sezónou. Tak teda neváhajte a príďte sa popasovať s krásnym 6900 metrov dlhým stúpaním s prevýšením 521 metrov s cieľom v sedle Javorina.
ISTEBNA - Finále Inter Mountain Series 2011

ISTEBNA - Finále Inter Mountain Series 2011

V sobotu 24. septembra 2011 sa koná finálový MTB maratón Inter Mountain Series 2011 (IMS) v poľskej obci Istebna. Tento bikemaratón je originálny svojou traťou, ktorá vedie cez územie Poľska, Slovenska a Čiech a svojim medzinárodným charakterom je dôstojným zakončením medzinárodného seriálu bikemaratónov IMS.
Cyklo Piešťany - seminár PR článok

Cyklo Piešťany - seminár

Seminár pri príležitosti otvorenia 2. časti cyklochodníka Dubová. 30. september 2011, Mestská knižnica, Školská 19, Piešťany.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up