Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Maraton

MTB Tour v Kremnici, teda na Skalke

MTB Tour v Kremnici, teda na Skalke

Sezóna nám už pomaly končí a ja sa chystám na dva posledné maratóny. Najskôr som zašiel na MTB Tour v Kremnici, ktorý sa konal 22.09.2012. Nedá mi na úvod nespomenúť počasie. Ďalší môj maratón, kde nepečie slnko. To akoby naschvál, vždy som riešil, či bude pršať alebo nie a vždy to vyšlo len tak tak, teraz k tomu je ešte aj zima. Aj tak je to asi stále lepšie, ako keby som mal dostať úpal. Týmto maratónom taktiež končí aj malá séria Slovenského pohára XCM.
Púchovský MTB MARATÓN 2012- report

Púchovský MTB MARATÓN 2012- report

Po absolvovaní púchovského maratónu v roku 2011 bol dátum konania 2.- ročníka CMS Púchovského MTB maratónu zapísaný v mojom kalendári od začiatku roka červenými písmenami. Vývin počasia od začiatku týždňa sľuboval na víkend ideálne bikerské podmienky, tak som sa nevedel dočkať soboty – 22.9.2012.
Púchovský MTB MARATÓN 2012

Púchovský MTB MARATÓN 2012

Fotoreport z druhého ročníka Púchovského MTB maratónu ktorý je zaradený do ValašskoPovažskej mtb série. Víťazom na 46km trati sa stal Pavel Žák s časom 01:57:34.
Súťaž o štartovné na druhom ročniku Púchovského MTB maratónu - máme víťaza PR článok

Súťaž o štartovné na druhom ročniku Púchovského MTB maratónu - máme víťaza

Už budúci víkend sa uskutoční druhý ročník Púchovského MTB maratónu. Organizátori pre vás pripravili súťaž o štartovné na tejto akcii.
Súťaž o štartovné na druhom ročniku Púchovského MTB maratónu

Súťaž o štartovné na druhom ročniku Púchovského MTB maratónu

Termín druhého ročníku Púchovského maratónu sa nezadržateľne blíži a organizátori si pre vás pripravili súťaž o štartovné zdarma.
Púchovský MTB MARATÓN 2012

Púchovský MTB MARATÓN 2012

Bikeri z Púchova vás pozývajú na druhý ročník Púchovského MTB maratónu ktorý je súčasťou GELACTIV VALAŠSKOPOVAŽSKEJ MTB SÉRIE.
Kráľovský MTB maratón - report

Kráľovský MTB maratón - report

Po absolvovaní Horal tour som sa rozhodol, že sa zúčastním aj Kráľovského maratónu. Organizátori sľubovali nádhernú trať, kvalitnú organizáciu a pekné pamätné tričká. A keďže moja kondícia celé leto mierne stúpala padla voľba na dlhú trať. Na dlhej som ešte nebol tak som si to chcel skúsiť a bol som motivovaný aj fukerkami od kalasu pre 45 najrýchlejších pretekárov.
Merida Zelená Stopa 2012 - fotoreport

Merida Zelená Stopa 2012 - fotoreport

79 fotografií z dnešnej Meridy Zelenej Stopy SNP, ktorá sa tradične išla z Banskej Bystrice na sviatok SNP.
Hltanie prachu na Greenbiku - report II

Hltanie prachu na Greenbiku - report II

V stredu podvečer mi volá Milan, či chcem ísť na Greenbike, ak budem mať štartovné zadarmo. Za report. Ulakomil som sa, osudová chyba. :-D Nohy rozbité od Horala, ale lepšie ako sa doma nudiť... Vo štvrtok v rámci práce som sa zastavil v predajni na prezentácii, akurát som mal cestu okolo, keď mi Milan oznámil, že ma odprezentoval s protekčnou 13-kou. :-) Keď mi v Málinci tesne ušla...
Kellys  Greenbike Tour 2012 - report I

Kellys Greenbike Tour 2012 - report I

Tradičný augustový dátum, tradičné miesto v Bratislave na Partizánskej lúke...
18.8 sa konal ďalší, už v poradí 5. ročník. Kellys Greenbike Tour sa išiel zároveň aj ako posledné kolo projektu na podporu onkologických chorých detí „Župný pohár – Na bicykli deťom“.
Samotnú prezentáciu som absolvoval už v piatok, prebehla bezproblémovo, bez zbytočného čakania v predajni Greenbike. Za symbolických 10 EUR toho bolo v štartovom teda kvantum, energy gel, multikľúč, reflexné pásiky, pitie, jedlo, reklamné letáky ..
Rusavská padesátka

Rusavská padesátka

Fotoreportáž z deviateho ročníka MTB maratónu ktorý je zaradený do ValašskoPovažskej série.
Horal Tour - reportáž

Horal Tour - reportáž

Tento rok som sa rozhodol, že si dám svoju premiéru na etapových pretekoch. Vzhľadom na dostupnosť a termín mi to vyšlo na Horal Tour. Mala to byť aj moja jediná dovolenka (kým som si nekúpil letenku do Švédska :-D ). Išiel som tam s tým, že som si ani nepozrel údaje o jednotlivých etapách, jednoducho povoziť sa. Aj tak mi chýbal oddych.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up