Články v kategórii 'Ceska Republika' (25 - 36 z 159 článkov)

Reportáž: Jesenné Blinduro 2018 - zážitkové enduro na oči

29.10.2018 4 154 1 28

Blinduro je organizátorský projekt dvojice Zdeňek Pól a Michal Prokop. O jeho popularite svedčí aj fakt, že už v marci sa štartová listina, ktorá bola limitovaná na 300 miest, naplnila za necelý týždeň. Jazda „na oči“ ľudí rozhodne láka a má svoje špecifiká...
Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Potom je tu MTBIKER_CZ

02.09.2018 4 741 21

Neváhaj spojiť príjemné s užitočným a možno sa neskôr práca stane aj tvojím koníčkom.
Tip na výlet: Bike Resort Valašsko - ideálne miesto na cyklodovolenku

31.08.2018 5 584 11 27

Ak hľadáte miesto pre dovolenku strávenú na bicykli, nemusíte chodiť vôbec ďaleko. U našich západných susedov na Morave, presnejšie na Valašsku je miesto, ktoré spĺňa všetky kritéria pre ideálnu cyklodovolenku.
Reportáž: Účasť bežného cyklistu na pretekoch pre Makačov – Krušnoton 2018, stredná trať

26.08.2018 6 714 17 123

Tento článok som sa rozhodol napísať hlavne preto, aby som priblížil atmosféru pretekov z pohľadu nás, Bežných cyklistov. Prečo Bežný s veľkým „B“? Pretože väčšinou takéto články píšu „Makači“, ktorí článok spravidla končia: „...boli to krásne preteky a mne to vydalo na celkové 3. miesto v kategórii a 9. celkovo...„.
Tip na výlet: Trail of life - Biele Karpaty trochu inak

24.08.2018 5 720 8 33

Biele Karpaty, typické lúky so starými dubmi a krásnymi výhľadmi, listnaté lesíky popretkávané úzkymi chodníčkami, či dedinky s vinicami. To je kolorit moravskej časti, kde sa nachádzajú prírodné chodníčky Trail of life.

14.08.2018 5 531 6 12

Česká značka oslavuje už 25 rokov a tradične mieri najmä do terénu, samozrejme v rámci aktuálnych trendov. O tom svedčí aj dvojica modelov Blizzard na 29-palcových kolesách - jeden výročný v prémiovom osadení a druhý v elegantnom chrómovom vyhotovení.
Pozvánka: FFT Slopestyle 2018 - už 10 rokov s vami

08.08.2018 1 602 0

Príďte osláviť už túto sobotu 11. augusta okrúhle výročie jedinečnej akcie FFT Slopestyle do Ústí nad Orlicí.
Tip na výlet: Tour de Prague alebo z Prahy do Hlohovca za 5 dní cestami-necestami

27.07.2018 3 141 3 20

Za posledné tri roky okrem bežných jednodňových výjazdov vždy v sezóne podnikneme aj dlhší viacdenný výlet. Už máme za sebou niekoľko etáp v rámci Slovenska, a tak som navrhol tentokrát trasu Praha - Hlohovec.
Reportáž: BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny, alebo z úrazovky na maratón

05.07.2018 2 817 11

25. výročie oslávil tento víkend najstarší MTB maratón v Česku - kultový BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny.
Peter Sagan sa stal majstrom Slovenska - na 192 km trati vyhral po vyše 80-kilometrovom sólovom úniku

24.06.2018 6 311 5 39

Skončil s veľkým náskokom pred zvyškom pelotónu, pričom jeho brat Juraj skončil na 2. mieste.
Pozvánka: BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny – veľkolepá oslava štvrťstoročnice

23.06.2018 2 560 1 4

Naši českí susedia odštartujú v Holešove tohtoročné letné prázdniny už legendárnymi cyklistickými pretekmi, ktoré sa po prvýkrát vo svojej histórii uskutočnia počas dvoch víkendových dní – 30.6.-1.7.
Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký

22.06.2018 2 527 3

Majstrovský hattrick v časovke kategórie elite dnes vybojoval Marek Čanecký (Dukla Banská Bystrica).