Malinô SkiAlp Team v spolupráci s Vojenskou Zotavovňou a Hotelom Smrekovica a Horskou Záchrannou Službou organizujú 4. ročník Horskej Časovky do vrchu Podsuchá - Smrekovica. Tento ročník sa pôjde už vo štvrtok, 15.9.2011
Valašský MTB Král obrazom

Fotoreport z moravských Huslenek, niekoľko kilometrov od slovenských hraníc, kde sa cez víkend išiel maratón Valašský MTB Král 2011
V Karlovej Vsi triumfy Gallika a Bilačičovej

Výsledky víkendového 3. kola Kaktus bike Karloveskej ligy 2011 v cross country horských cyklistov v bratislavskej Karlovej Vsi:
MS DH: Triumf Harta v zjazde, Laktiš 74.

Majstrom sveta v zjazde v horskej cyklistike sa v nedeľu vo švajčiarskom stredisku Champéry stal iba 20-ročný jazdec z Veľkej Británie Danny Hart. Zo slovenských pretekárov obsadil v elitnej kategórii mužov 74. priečku Matej Laktiš, ktorý mal na Harta stratu takmer dvoch minút.
Leipheimer premiérovým víťazom USA Pro Cycling Challenge

Američan Levi Leipheimer sa stal celkovým víťazom premiérovej edície cyklistických pretekov USA Pro Cycling Challenge, v záverečnej nedeľňajšej etape triumfoval Talian Daniel Oss. "Vďaka mojim bohatým skúsenostiam som bol schopný chladnej kalkulácie, vytýčil som si niekoľko čiastkových cieľov, ktoré som postupne plnil.

Na Plejsoch víťazne Mikulenka a Pialová

Výsledky nedeľňajších pretekov 5. kola Slovenského pohára v zjazde horských cyklistov na Plejsoch.
Triatlonový Festival Senica 2011

Pozývame Vás na finálové preteky seriálu HERTLSPORT EXTREM TOUR 2011 terénny triatlon jednotlivcov a štafiet Ja-Ty-On H-TRIATHLON SENICA a terénny triatlon družstiev 3 T.E.A.M H-TRIATHLON SENICA. Preteky sa uskutočnia v sobotu 27.augusta v rekreačnej oblasti Senica-Kunov.
Triatlon pre všetkých sa sťahuje z Čunova na Štrkovec

Celodňová celoslovenská akcia pre špičkových, rekreačných a začínajúcich triatlonistov pod názvom "Triatlon pre všetkých" sa po dvoch úvodných ročníkoch sťahuje z Čunova na Štrkovecké jazero v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Prostredie známej bratislavskej oddychovej zóny a blízkeho hotela Junior bude v sobotu 27. augusta od 9. 00 h do 20.00 h miestom, kde sa stretnú vyznávači tohto športu zo Slovenska, Česka a Ukrajiny.
P. Velits v úvodnom prológu v Colorade na 62. mieste

Slovenský cyklista Peter Velits obsadil 62. miesto v úvodnom prológu premiérového ročníka etapových pretekov USA Pro Cycling Challenge v americkom Colorade. Na cestách v Colorado Springs zaostal jazdec tímu HTC - Highroad za tímovým kolegom Patrickom Gretschom, ktorý prológ vyhral, o 38 sekúnd.
Chára na bicykli za leto odjazdí 3 - 4-tisíc km

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára sa v piatok zúčastnil na cyklistickej Veľkej cene Hradca Králové. Pri svojej premiére v upršanom mestskom kritériu, na ktorého štart sa postavil vďaka svojmu kamarátovi - českému cyklistickému profesionálovi Renému Anderlemu, dokázal za 40 minút prejsť 17 okruhov merajúcich 1200 metrov a v kategórii hobby sa umiestnil v strede výsledkovej listiny.
Jurčo s ďalšími UCI bodmi z Poľska

Slovenský cyklista Matej Jurčo obsadil 3. miesto na pretekoch kategórie 1.2 o Pohár ministra národnej obrany v poľskom Plocku. Pretekár tímu Dukly Trenčín Merida prehral s domácim Tomaszom Kiendysom o 10 sekúnd. Pred Jurča sa ešte dostal nestarnúci bývalý víťaz Okolo Slovenska, 44-ročný Radoslaw Romanik. Jurčo si za svoj výkon pripísal 16 bodov do rebríčka UCI.