Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Kalnica

Pozvánka: CTM Enduro Race PR článok

Pozvánka: CTM Enduro Race

Jednou z najobľúbenejších disciplín je pretek Enduro. Na pretekárov čakajú 4 poctivé prírodné zjazdy s prevýšením 680 metrov, na ktoré sa bude treba dostať po vlastných. Enduro je náročné na kondíciu, stále však treba mať super techniku a byť zručný v rôznych terénoch. Pretek štartuje v sobotu 30. mája o 11:00.
Pozvánka: Kellys Bikefest Maratón PR článok

Pozvánka: Kellys Bikefest Maratón

Obľúbený Kellys Bikefest maratón v Kálnici je tento rok zlatý. Výsledky z veľkého okruhu s dĺžkou 49 km budú v prípade rovnosti bodov rozhodujúce pre konečné hodnotenie Československej MTB Tour (bývalá Valašsko-Považská MTB séria). Pripravené sú 3 okruhy – veľký, malý a rodinný. Maratón sa koná v nedeľu, 31. mája 2015 o 11,00 hod.
Fotogaléria: 1. kolo MSDH Cup - Kálnica

Fotogaléria: 1. kolo MSDH Cup - Kálnica

Na DH akciu veľký počet približne 150-tich pretekárov, výborné počasie, divácky zaujímavá a dobre pripravená trať. Také bolo 1. kolo Moravsko Slovenského DH cupu, ktoré sa konalo v nedeľu 19.4. 2015, tradične v bikeparku Kálnica.
Testovací víkend kompletného prierezu bikovým sortimentom Specialized 2015 PR článok

Testovací víkend kompletného prierezu bikovým sortimentom Specialized 2015

Už tento víkend v dňoch 27. a 28. septembra bude v Kálnici pri Piešťanoch špeciálny. Specialized bude mať pripravených 53 bikov len pre Vaše otestovanie. Samozrejme zdarma. Jedná sa o kompletný prierez bikovým sortimentom Specialized 2015 vrátane zjazdového modelu Demo na kolesách 650b.
Zážitky a dojmy z Ladies Bike Campu v Kálnici

Zážitky a dojmy z Ladies Bike Campu v Kálnici

Preberaním sa v mailovej schránke mi pristál pohľad na mail od priateľa, v ktorom bol odkaz na Ladies camp Radky Slížikovej, ktorý sa konal v Dema Bike parku v Kálnici počas sviatku dňa 8.5.2014. Viete si predstaviť krajší meninový darček?
Bike park Kálnica

Bike park Kálnica

„Kam na bike cez víkend?“ ...ak aj ty riešiš začiatkom týždňa podobnú otázku, tak nasledujúce riadky ti možno pomôžu pri rozhodovaní.
DEMA 12 hodín MTB zrušená

DEMA 12 hodín MTB zrušená

Chceli by sme vás informovať, že na základe zlej predpovede počasia a veľkého počtu odrieknutí prihlásených jazdcov sme sa spoločne s hlavným partnerom DEMA Senica rozhodli akciu DEMA 12 hodín MTB dňa 26.4.2014 zrušiť. 
Bikepark v Kálnici vstupuje do nových projektov po boku výrobno-obchodnej spoločnosti DEMA Senica PR článok

Bikepark v Kálnici vstupuje do nových projektov po boku výrobno-obchodnej spoločnosti DEMA Senica

Spoločnosť DEMA Senica a.s., výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na výrobu a predaj bicyklov, vstúpila do partnerstva s bikeparkom v Kálnici. Cieľom je vybudovať centrum, ktoré bude slúžiť nielen milovníkom adrenalínu a zjazdovej cyklistiky, tzv. downhill, ale zároveň osloví všetky vekové kategórie tých, ktorí majú k cyklistike blízko. Bikepark ponesie nový názov DEMA bikepark Kálnica.
Reportáž: Kálnica Enduro Warm Up

Reportáž: Kálnica Enduro Warm Up

V uplynulý víkend sa uskutočnil v Dema bike parku v Kálnici pretek Lapierre Enduro Warm Up, ktorého som sa zúčastnil a z pohľadu jazdca sa pokúsim priblížiť zážitky ako zo sobotňajšieho tréningu, tak zo samotného preteku.
Pozvánka: LAPIERRE Enduro Warm Up PR článok

Pozvánka: LAPIERRE Enduro Warm Up

Už o týždeň v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom! Do 2.4.2014 sa môžete zapojiť do súťaže o dve štartovné na túto zaujímavú akciu.
Nedeľný tréning s tímom Life4Ride

Nedeľný tréning s tímom Life4Ride

Fotogaléria z nedeľného tréningu s Dh tímom Life4Ride, pred úvodným kolom SPDH v bikecentre Kálnica
NOVATEC - CTM one WINTER afternoon play_arrow

NOVATEC - CTM one WINTER afternoon

Pohodové video na sobotné ráno !
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up