Najnovšie články z kategórie Majstrovstva Sveta

MTBO: Na strednej trati Bajtošová na 11. pozícii

V pretekoch na strednej trati na majstrovstvách sveta v orientačnej cyklistike v okolí talianskych miest Vicenza a Veneto, ktoré sú aj súčasťou Svetového pohára, bola opäť najúspešnejšia spomedzi deviatich slovenských reprezentantov Hana Bajtošová. Tá po 9. priečke na dlhej trati obsadila 11. pozíciu.
MTBO MS: Na dlhej trati do finále osem Slovákov

V pretekoch na dlhej trati na majstrovstvách sveta v orientačnej cyklistike v okolí talianskych miest Vicenza a Veneto, ktoré sú aj súčasťou Svetového pohára, dosiahli najlepšie výsledky slovenské ženy. Hana Bajtošová došla v úmornej horúčave do cieľa na 10. priečke, na 17. mieste skončila Daniela Trnovcová a ako 25. kvalifikovali Stanislavu Fajtovú.
Do Talianska šesť dospelých a traja juniori zo SR

Budúci týždeň čaká orientačných cyklistov od 22. do 27. augusta svetový šampionát dospelých i juniorov v okolí talianskeho mesta Vicenza. Spolu 150 pretekárov z 30 krajín je prihlásených na MS dospelých a 90 pretekárov zo 17 štátov na MS juniorov.