Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Reportaz

MSR v DH - Donovaly 17.6.2006

MSR v DH - Donovaly 17.6.2006

Dňa 16.7.2006 sa v lyžiarskom stredisku Donovaly konali Majstrovstvá SR v zjazde... Pretekárov prišlo 172 zo štyroch krajín a počasie bolo, až na chvíľkový nárazový vietor, akurát. Preteky, podľa mňa, prebehli v totálnej pohode a myslím si, že riders a diváci boli spokojní.
H-Triathlon 2006

H-Triathlon 2006

Vždy ma lákala trojkombinácia plávanie, bike a beh, najlepšie v terénnom vydaní. Keďže som však nemal nič naplávané a nabehané a chcel som vidieť, čo a ako, vybral som sa ako člen štafety na H-Triathlon do Skalice. Tu nájdete report a fotogalériu z akcie.
M-SR v cross country - Víťazmi Barényi a Števková

M-SR v cross country - Víťazmi Barényi a Števková

Majstrovstvá Slovenska v horskej cyklistike v disciplíne cross country v Remate pri Handlovej - Tituly v hlavných kategóriách pre Milana Barényiho a Janku Števkovú. Takisto však prinášame výsledky našich nádejí z medzinárodných súťaží, ktorých bolo tento víkend požehnane
TdF: prológ a 1. etapa

TdF: prológ a 1. etapa

Víťazom prvej etapy 93. ročníka prestížnych cyklistických pretekov Tour de France sa v nedeľu stal Jimmy Casper. Francúzsky jazdec Cofidisu zdolal v záverečnom špurte 184,5 km dlhej etapy, ktorá mala štart i cieľ v Štrasburgu, Austrálčana Robbieho McEwena (Davitamon-Lotto), tretí skončil Erik Zabel z Milramu.
Tour de France: fakty a čísla

Tour de France: fakty a čísla

Cyklistické preteky Tour de France napíšu od soboty na 93. ročníku svoju novú éru. Po siedmich víťazstvách v rade na nich bude prvýkrát chýbať Američan Lance Armstrong, ktorý po vlaňajšom triumfe ukončil svoju kariéru a otvoril dvere ďalším adeptom. Tohtoročné preteky ovplyvnil dopingový škandál v Španielsku, po zverejnení zoznamu podozrivých cyklistov viacerí z nich nebudú na Tour štartovať. Favorit tohtoročných pretekov sa po vylúčení Nemca Jana Ullricha z tímu T-Mobile i Ivana Bassa z družstva CSC hľadá ťažko, na francúzskych cestách však môže prekvapiť aj niekto, s kým sa pred začiatkom Tour príliš neráta.
Tour de France: horúco ešte pred začiatkom

Tour de France: horúco ešte pred začiatkom

Tour de France čelí rovnakému kolapsu ako v roku 1998. Deň pred začiatkom kvôli údajnému dopingovému škandálu boli nútení odstúpiť viacerí cyklisti, medzi inými aj Basso a Ullrich, teda najväčší favoriti na víťazstvo. Tu nájdete kompletný prehľad skutočností. Doplnené 23.7
Spoločné majstrovstvá Slovenska, Čiech a Maďarska v cestnej cyklistike

Spoločné majstrovstvá Slovenska, Čiech a Maďarska v cestnej cyklistike

Výsledky a reportáže z Myjavy a Bratislavy, kde sa posledné 4 dni konali Spoločné majstrovstvá Slovenska, Čiech a Maďarska v cestnej cyklistike.
Kráľ maratónov v najlepšej forme

Kráľ maratónov v najlepšej forme

Kelly’s Dubnický Maratón 2006, 12. ročník snáď najznámejšieho maratónu u nás, pripravil pre 550 štartujúcich nádhernú trať, výbornú organizáciu a ako bonus (až príliš) teplé a suché počasie. Nepočul som zatiaľ na maratón zlého slova, a tak i ja prinášam reportáž a fotogalériu z tejto vydarenej akcie.
Súľov ešte raz a oficiálne

Súľov ešte raz a oficiálne

V dňoch 2. a 3. júna organizovalo SCK CYKLO TOUR Súľov spolu s obcou Súľov - Hradná 8.ročník AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly. Aj názov napovedá, v akom prostredí sa toto podujatie už štvrtý krát odohrávalo. Hladký priebeh malo na starosti 140 dobrovoľných usporiadateľov, z toho 55 len na križovatkách !!! Všetkým im patrí moja vďaka. Bez Vás by to nešlo... Po pár minuloročných úrazoch to tento rok prebehlo len s pár škrabancami. Rýchla zdravotná služba bola bez práce. Chvalabohu! Padalo sa síce dosť, ale do mäkkého. A prečo do mäkkého...?
Brezniansky cyklomaratón alebo nekonečné kopce

Brezniansky cyklomaratón alebo nekonečné kopce

Kopce, stúpanie, kopce klesanie, stúpanie, klesanie, tlačenie biku do kopca, klesanie. Aj takto sa dá stráviť deň. Možno si mnoho z Vás povie, že sú aj lepšie aktivity a vôbec nemamietam, ale pocit po prejedení cieľa za to naozaj stojí (i keď nestojíte na stupni víťazov).
Author Bratislavská MTB liga - 2. kolo

Author Bratislavská MTB liga - 2. kolo

24 fotografií z cross-country pretekov na Dlhých dieloch, každému známych ako Author Bratislavská MTB Liga.
Predstavenie vybraných DH klubov na sezónu 2006

Predstavenie vybraných DH klubov na sezónu 2006

V krátkosti vám predstavujeme nasledovné zjazdovo orientované kluby: Alien racing team, Filip Polc Racing Team, Kaktus Bike Bratislava, Rann Riders Team, RIDE Slovakia, Velosprint Downhill team.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up