Najnovšie články z kategórie Sezona 2013

MTB XC Séria Košice 2013 PR článok

MTB XC Séria Košice 2013

Opäť XCéééčko v Košiciach. Tak je! Prach na trati majstrovstiev Slovenska už dávno usadol a tak je čas na ďalšie preteky v cross country. Po úspešnej minuloročnej premiére sme pre priaznivcov XC pripravili už druhý ročník seriálu piatich pretekov v blízkom okolí Košíc.
Fotogaléria Eurobike 2013

Fotogaléria z najväčšej európskej výstavy bicyklov, komponentov a doplnkov Eurobike 2013, ktorá sa už tradične konala v nemeckom Friedrichshafene
Turecko na ceste okolo sveta

Sedím na gauči v byte u jedného hostiteľa zo siete Couchsurfing v Erzurume. Nechal mi kľúč a odišiel do práce. Byt je veľký a máme dosť priestoru rozložiť si veci. Mesto je vo výške 2000m nad morom a noci tu bývajú chladné.
Juniorský titul v časovke pre Eraudovú, Medveďová 35.

Francúzka Séverine Eraudová sa stala vo Florencii majsterkou sveta v cyklistickej časovke junioriek. Na 16,19 km trati si zlato vybojovala s náskokom 2,69 sekundy pred Austrálčankou Alexandrou Nichollsovou. Bronz získala ďalšia cyklistka z Austrálie Alexandra Manlyová. Eraudová bola favoritkou časovky, tento rok vyhrala túto disciplínu aj na majstrovstvách Európy na Morave. Trať absolvovala rýchlostným priemerom 42,773 km/h.
Propozície 6. kola Moravsko-slovenského DH Cupu

Propozície 6. kola Moravsko-slovenského DH Cupu, ktoré odštartujú 12.l0. v lyžiarskom stredisku Bílá neďaleko slovenských hraníc
Šprintpolom 2013 PR článok

Šprintpolom 2013

Propozície k tradičnému záveru MTB sezóny, Šprintpolom 2013 je zároveň miestom vyhodnotenia Valašskopovažskej MTB série
Eurobike 2013 – novinky, trendy, zaujímavosti. II.časť

Pokračovanie článkov z najväčšej európskej výstave bicyklov Eurobike 2013. Prvú časť nájdete TU
Finále svetového pohára MTB XCO v Nórsku

Michal Lami napriek technickým problémom obsadil vo finále SP v nórskom Hafjell 27. miesto a pripísal si ďalších 52 bodov do rebríčka UCI.
Haute Route Alps 2013, II. časť

Pokračovanie reportáže z cestných etapových pretekov Haute Route Alps 2013. Prvú časť nájdete TU
Fotogaléria z Púchovského MTB maratónu 2013

Fotogaléria z tretieho ročníka Púchovského MTB maratónu. Maratón nadväzujúci na tradíciu legendárnych Púchovských serpentín tento rok poznačilo daždivé počasie. Aj napriek dažďu sa na štart postavila približne stovka štartujúcich. Maratón bol zároveň záverečným kolom Valašsko - povážskej MTB série. Celkovým víťazom sa už tradične stal český jazdec Karel Hartl s časom 02:09:29. Kompletné výsledky nájdete TU
Bike Tour Rychlebské stezky

Štvrtok, alebo o tom ako sme sa na Rychleby dostali. Rychlebské stezky, všetci sme o nich počuli, ale ako hovorí jedno bikerské príslovie „Radšej raz odjazdiť ako dva krát počuť“ na Kidakovu otázku po Cyclo campe „Nedáme Rychleby?„ dal som bez váhania odpoveď „Áno dáme“.
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC 2013

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC v šprinte a voľnom výbere poradia kontrolných stanovíšť