Najnovšie články z kategórie Ceska Republika

Česká značka oslavuje už 25 rokov a tradične mieri najmä do terénu, samozrejme v rámci aktuálnych trendov. O tom svedčí aj dvojica modelov Blizzard na 29-palcových kolesách - jeden výročný v prémiovom osadení a druhý v elegantnom chrómovom vyhotovení.
Pozvánka: FFT Slopestyle 2018 - už 10 rokov s vami

Príďte osláviť už túto sobotu 11. augusta okrúhle výročie jedinečnej akcie FFT Slopestyle do Ústí nad Orlicí.
Tip na výlet: Tour de Prague alebo z Prahy do Hlohovca za 5 dní cestami-necestami

Za posledné tri roky okrem bežných jednodňových výjazdov vždy v sezóne podnikneme aj dlhší viacdenný výlet. Už máme za sebou niekoľko etáp v rámci Slovenska, a tak som navrhol tentokrát trasu Praha - Hlohovec.
Reportáž: BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny, alebo z úrazovky na maratón

25. výročie oslávil tento víkend najstarší MTB maratón v Česku - kultový BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny.
Peter Sagan sa stal majstrom Slovenska - na 192 km trati vyhral po vyše 80-kilometrovom sólovom úniku

Skončil s veľkým náskokom pred zvyškom pelotónu, pričom jeho brat Juraj skončil na 2. mieste.
Pozvánka: BIKEMARATON DRÁSAL České spořitelny – veľkolepá oslava štvrťstoročnice

Naši českí susedia odštartujú v Holešove tohtoročné letné prázdniny už legendárnymi cyklistickými pretekmi, ktoré sa po prvýkrát vo svojej histórii uskutočnia počas dvoch víkendových dní – 30.6.-1.7.
Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký

Majstrovský hattrick v časovke kategórie elite dnes vybojoval Marek Čanecký (Dukla Banská Bystrica).
Pozvánka: Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike 2018

Oficiálny začiatok tohtoročného leta sa bude niesť v znamení spoločných majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike.
3. kolo Svetového pohára – pády, súboje a fotofiniš

Nové Město na Moravě ponúklo poriadnu drámu, nečakané situácie a o víťazovi nebolo do poslednej chvíle rozhodnuté.
Slovenskí horskí cyklisti opäť bodovali na českom pohári, Paulechová vybojovala 2.miesto

Aj z druhého kola českého pohára v MTB, zaradeného do kategórie UCI C1, si Slovenka Radka Paulechová odnáša 2.miesto v kategórii junioriek.
Pozvánka: Bike Prague 2018 s nútenými úpravami trasy

V poradí už 7. ročník pretekov Bike Prague štartuje v sobotu 19. mája od Galérie Butovice. Na štart by sa malo opäť postaviť takmer 2 000 bikerov všetkých výkonnostných úrovní, vrátane detských pretekárov.