Kliknutím prejdeš na

Články v kategórii 'Martin Haring' (38 článkov)

Haring so skalpom Čecha Kulhavého, v Drozdove víťazne aj Keseg Števková

13.05.2019 2 536 6

Na druhej slovenskej C1 v MTB XCO, ktorá sa konala tútu sobotu v Drozdove, si po ďalšie víťazstvo na jednotkových pretekoch v kariére prišli Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz).
Pozvánka: 2. kolo Slovenkého pohára MTB XCO - už tento víkend

10.05.2019 1 966 1

Pozývame všetkých fanúšikov na preteky horskej cyklistiky, ktoré sa budú konať už tento víkend 11. a 12. mája 2019 v Drozdove.
Haring vybojoval kariérne víťazstvo, výborný výkon podali aj Ulík a Kurty

06.05.2019 2 483 4

Vynikajúci výkon podali naši horskí cyklisti Martin Haring (Dukla Banská Bystrica), Matej Ulík (Express CZ – Tufo team Kolín) a Jakub Kurty (CK Cykloglajza Banská Bystrica) na etapových pretekoch kategórie S1 v Srbsku.
Slovenská radosť na Grand Prix Banjaluka

02.04.2019 1 308 1

Martin Haring sa stal celkovým víťazom elitnej kategórie mužov na päťetapových pretekoch Grand Prix Banjaluka v Bosne a Hercegovine.
Števková víťazne v Grécku, Haring druhý na pretekoch C1 v Turecku

10.10.2018 1 874

Na gréckom ostrove Kos sa fantasticky darilo Janke Keseg Števkovej, ktorá zvíťazila v etapových pretekoch. Martin Haring pokračuje v úspešných štartoch na pretekoch MTB XCO a zbiera body do olympijského rankingu.
Prekvapenie aj splnené očakávania - Majstrovstvá sveta v XC 2018

10.09.2018 3 576 8

Horské prostredie švajčiarskeho Lenzerheide prinieslo dramatické preteky v oboch kategóriách, a to u mužov i žien.
Dnes štartujú MS vo Švajčiarsku za účasti desiatich Slovákov

05.09.2018 3 967 6

Svetový šampionát vo švajčiarskom Lenzerheide sa začne už dnes poobede štafetami v cross country.
Martin Haring zvíťazil na medzinárodných pretekoch v Chorvátsku

03.09.2018 2 287 3

Jazdec Dukly Banská Bystrica má v tejto sezóne výbornú formu. Po triumfoch v Turecku, Srbsku, Rumunsku a na Slovensku si včera na svoje konto pripísal ďalšie hodnotné prvenstvo.
Martin Haring víťazne v Rumunsku - ďalšie cenné body pre Slovensko

17.07.2018 2 121 2

Náš reprezentant v horskej cyklistike Martin Haring si v sobotu pripísal ďalšie víťazstvo v zbieraní bodov do tohtoročnej olympijskej kvalifikácie v rumunskom Campulungu.
Tip na výlet: Potulky po Slovinsku alebo za veľkou cyklistikou netreba cestovať ďaleko

29.06.2018 2 084

Výlet do Slovinska vznikol nečakane, úplne na poslednú chvíľu a naozaj som nečakala, že tých pár dní vypáli tak skvele. Stačilo, aby zaúradovala zhoda náhod a nezabudnuteľný predĺžený víkend bol na svete.
Do Tábora 17 Slovákov, najviac sa očakáva od Haringa či Bellana

02.11.2017 1 593

Až sedemnásť reprezentantov vyšle Slovensko na nadchádzajúce majstrovstvá Európy v cyklokrose, ktoré sa budú konať v českom Tábore v závere tohto týždňa.
Haring dvakrát víťazom, Bellan dvakrát druhý, s triumfom aj Števková

31.10.2017 1 744

Slovenský reprezentant Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) ovládol obe víkendové kolá Slovenského pohára v cyklokrose, ktoré boli zaradené do kategórie UCI C2.
Martin Haring víťazne v rakúskom Ternitzi, Slováci brali druhé aj tretie miesto

27.10.2017 2 441

Po sobotnom podbrezovskom cyklokrose sa časť našej reprezentácie presunula do Ternitzu zbierať body UCI na pretekoch kategórie C2 v Rakúsku.
Majstrovstvá Európy v XCO poriadne prevetrali techniku jazdcov

02.08.2017 4 099 14

Uplynulý víkend sa v talianskom Darfo Boario Terme konali Majstrovstvá Európy na extrémne náročnej trati. Ako dopadli naši a aké sú ich dojmy?
Martin Haring ovládol preteky C2 v Rumunsku, bodoval aj Ulík a Glajzová

02.05.2017 4 100 3

Na pretekoch cross-country v rumunskom Cluj-Napoca zaradených do kategórie C2, si fantasticky viedol Haring (Dukla Banská Bystrica), ktorý zvíťazil v konkurencii pretekárov zo siedmich štátov.
Van Aert obhájil titul v elitnej kategórii majstra sveta v cyklokrose, náš Haring skončil na 28. mieste

31.01.2017 3 160 3

Belgický jazdec Wout van Aert obhájil titul majstra sveta v cyklokrose. Dvadsaťdvaročný rodák z Herentalsu triumfoval v nedeľňajších pretekoch elite na šampionáte v luxemburskom Bielese, keď zdolal Holanďana Mathieua van der Poela o 44 sekúnd. Van Aert sa od holandského rivala odpútal v polovici pretekov po tom, ako Van der Poel dostal defekt a postupne si budoval náskok.
Pätorka Slovákov s cieľom prvej polovice výsledkov

26.01.2017 2 863 1

Päť slovenských reprezentantov sa počas nastávajúceho víkendu predstaví na vrchole cyklokrosovej sezóny - majstrovstvách sveta v luxemburskom meste Bieles. Aktuálne už trénujú na majstrovskej trati priamo v dejisku šampionátu.
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Piaty titul pre Haringa, obhájila aj Keseg Števková

05.12.2016 3 223 1

Majstrami Slovenska v cyklokrose sa v nedeľu v Krupine stali Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz). Obaja obhájili domáce prvenstvá spred roka z Košíc. V juniorskej kategórii dominoval Jakub Varhaňovský (ŽP Šport, a.s. Podbrezová).
Pódiové umiestnenie a celkové siedme miesto pre Michala Lamiho z etapáku v brazílskom Araxá

07.03.2016 2 458 4

Z etapáku, ktorý sa konal 4. – 6. marca v brazílskom Araxá, si Michal Lami odnáša jedno 2. miesto, dve 8. miesta a siedmu priečku celkového poradia. Spolu s Martinom Haringom a Františkom Lamim tak naši elitní horskí cyklisti vyjazdili ďalších 118 bodov UCI do kvalifikácie na OH v Riu.
Van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose, Haring na 29. mieste a Keseg Števková na 28. mieste

31.01.2016 2 219

Wout van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose. Dvadsaťjedenročný belgický reprezentant triumfoval v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na domácom šampionáte v Heusden-Zolderi pred úradujúcim majstrom Európy Larsom van der Haarom z Holandska s náskokom piatich sekúnd. Jediný slovenský zástupca Martin Haring obsadil 29. miesto, za víťazom zaostal o štyri a pol minúty.
Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16.

07.11.2015 2 165 1

Slovenka Janka Keseg-Števková obsadila v kategórii žien elite 16. priečku, keď zaostala za víťaznou Belgičankou Sanne Cantovou o 4:45 min. V ostatných triedach Slováci dieru do sveta neurobili: v kategórii mužov do 23 rokov skončil najvyššie Šimon Vozár na 28. priečke, Matej Ulík bol o dve pozície pod ním a Ondrej Glajza bol 36. Medzi juniormi klasifikovali Jána Gajdošíka na 48. mieste a Jakuba Varhaňovského na 53. poste.
Cyklokrosár Martin Haring tretí vo Švajčiarsku, ženy SR v druhej desiatke

26.10.2015 1 854 1

Slovenský reprezentant Martin Haring obsadil tretie miesto na cyklokrosových pretrekoch kategórie C2, ktoré sa konali vo švajčiarskom Steinmaure.
Horskí cyklisti opäť bodovali a pripísali si ďalších 42 UCI bodov do olympijskej kvalifikácie

06.05.2015 2 511

Na pretekoch kategórie C.2 v rakúskom Obertraune získali slovenskí cyklisti viaceré pódiové umiestnenia a pripísali si ďalších 42 UCI bodov do olympijskej kvalifikácie.
Cyklistický klub Banská Bystrica absolvuje aj preteky I. kategórie UCI

07.03.2015 2 088 1

CK Banská Bystrica vstupuje do novej sezóny s odvážnymi plánmi. Opätovne totiž disponuje licenciou kontinentálneho tímu, môže absolvovať viaceré národné Tour či podujatia prvej a druhej kategórie kalendára Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI). V máji sa Banskobystričania predstavia na podujatiach Okolo Azerbajdžanu a Okolo Estónska, ktoré sú zaradené do prvej kategórie a štartujú na nich popredné európske kontinentálne tímy.