Články v kategórii 'Martin Haring' (13 - 24 z 40 článkov)

Do Tábora 17 Slovákov, najviac sa očakáva od Haringa či Bellana

02.11.2017 1 770 4

Až sedemnásť reprezentantov vyšle Slovensko na nadchádzajúce majstrovstvá Európy v cyklokrose, ktoré sa budú konať v českom Tábore v závere tohto týždňa.
Haring dvakrát víťazom, Bellan dvakrát druhý, s triumfom aj Števková

31.10.2017 1 970 8

Slovenský reprezentant Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) ovládol obe víkendové kolá Slovenského pohára v cyklokrose, ktoré boli zaradené do kategórie UCI C2.
Martin Haring víťazne v rakúskom Ternitzi, Slováci brali druhé aj tretie miesto

27.10.2017 2 664 16

Po sobotnom podbrezovskom cyklokrose sa časť našej reprezentácie presunula do Ternitzu zbierať body UCI na pretekoch kategórie C2 v Rakúsku.
Majstrovstvá Európy v XCO poriadne prevetrali techniku jazdcov

02.08.2017 4 381 14 17

Uplynulý víkend sa v talianskom Darfo Boario Terme konali Majstrovstvá Európy na extrémne náročnej trati. Ako dopadli naši a aké sú ich dojmy?
Martin Haring ovládol preteky C2 v Rumunsku, bodoval aj Ulík a Glajzová

02.05.2017 4 338 3 14

Na pretekoch cross-country v rumunskom Cluj-Napoca zaradených do kategórie C2, si fantasticky viedol Haring (Dukla Banská Bystrica), ktorý zvíťazil v konkurencii pretekárov zo siedmich štátov.
Van Aert obhájil titul v elitnej kategórii majstra sveta v cyklokrose, náš Haring skončil na 28. mieste

31.01.2017 3 502 3 4

Belgický jazdec Wout van Aert obhájil titul majstra sveta v cyklokrose. Dvadsaťdvaročný rodák z Herentalsu triumfoval v nedeľňajších pretekoch elite na šampionáte v luxemburskom Bielese, keď zdolal Holanďana Mathieua van der Poela o 44 sekúnd. Van Aert sa od holandského rivala odpútal v polovici pretekov po tom, ako Van der Poel dostal defekt a postupne si budoval náskok.
Pätorka Slovákov s cieľom prvej polovice výsledkov

26.01.2017 3 053 1 2

Päť slovenských reprezentantov sa počas nastávajúceho víkendu predstaví na vrchole cyklokrosovej sezóny - majstrovstvách sveta v luxemburskom meste Bieles. Aktuálne už trénujú na majstrovskej trati priamo v dejisku šampionátu.
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Piaty titul pre Haringa, obhájila aj Keseg Števková

05.12.2016 3 401 1 2

Majstrami Slovenska v cyklokrose sa v nedeľu v Krupine stali Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz). Obaja obhájili domáce prvenstvá spred roka z Košíc. V juniorskej kategórii dominoval Jakub Varhaňovský (ŽP Šport, a.s. Podbrezová).
Pódiové umiestnenie a celkové siedme miesto pre Michala Lamiho z etapáku v brazílskom Araxá

07.03.2016 2 618 4 18

Z etapáku, ktorý sa konal 4. – 6. marca v brazílskom Araxá, si Michal Lami odnáša jedno 2. miesto, dve 8. miesta a siedmu priečku celkového poradia. Spolu s Martinom Haringom a Františkom Lamim tak naši elitní horskí cyklisti vyjazdili ďalších 118 bodov UCI do kvalifikácie na OH v Riu.
Van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose, Haring na 29. mieste a Keseg Števková na 28. mieste

31.01.2016 2 423 1

Wout van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose. Dvadsaťjedenročný belgický reprezentant triumfoval v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na domácom šampionáte v Heusden-Zolderi pred úradujúcim majstrom Európy Larsom van der Haarom z Holandska s náskokom piatich sekúnd. Jediný slovenský zástupca Martin Haring obsadil 29. miesto, za víťazom zaostal o štyri a pol minúty.
Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16.

07.11.2015 2 293 1 1

Slovenka Janka Keseg-Števková obsadila v kategórii žien elite 16. priečku, keď zaostala za víťaznou Belgičankou Sanne Cantovou o 4:45 min. V ostatných triedach Slováci dieru do sveta neurobili: v kategórii mužov do 23 rokov skončil najvyššie Šimon Vozár na 28. priečke, Matej Ulík bol o dve pozície pod ním a Ondrej Glajza bol 36. Medzi juniormi klasifikovali Jána Gajdošíka na 48. mieste a Jakuba Varhaňovského na 53. poste.
Cyklokrosár Martin Haring tretí vo Švajčiarsku, ženy SR v druhej desiatke

26.10.2015 2 018 1 4

Slovenský reprezentant Martin Haring obsadil tretie miesto na cyklokrosových pretrekoch kategórie C2, ktoré sa konali vo švajčiarskom Steinmaure.