Najnovšie články z kategórie Milan Barenyi

Majstrovstvá Európy XC Dohňany - fotoreport

Fotografie zo všetkých štyroch dní Majstrovstiev Európy zachytené objektívom mathosha (a v nedeľu aj Martina Goffu). Podľa všetkých výborne zvládnutá akcia (gratulujeme CK Epic Dohňany) kulminovala v nedeľu pretekmi žien a mužov, ktoré vyhrali Gunn-Rita Dahle-Flesja a Jarda Kulhavý. Nájdete tu výsledky, odkazy na reportáže a vyše 650 fotiek.
Kulhavý a Dahle-Flesja majstrami Európy v XC

Majsterkou Európy v cross country horských cyklistov na kontinentálnom šampionáte v slovenských Dohňanoch sa v kategórii ženy-elite stala skúsená nórska pretekárka Gunn-Rita Dahleová-Flesjová. Janka Števková skončila na 17. mieste a Elena Ondášová 44. V mužoch Jarda Kulhavý porazil Juliena Absalona a pripísal si ďalší veľký triumf. Michal Lami skončil 37., Milan Barényi 47.
V Pravenci víťazne M. Barényi a Dósová

Víťazmi hlavných kategórií v nedeľňajších pretekoch 2. kola Slovenského pohára a 3. kola Stredoeurópskeho pohára v cross country horských cyklistov sa v Pravenci stali Milan Barényi a Maďarka Eszter Dósová.
Hornonitrianska Alpina MTB Tour

Hornonitrianska ALPINA MTB Tour Pravenec 15.5.2010 – MTB maratón: 1. kolo Slovenský pohár a 3. kolo CMS .
M-SR - Barényi získal titul majstra

Milan Barényi zo ŽP Šport Podbrezová sa stal majstrom Slovenska v cyklokrose pred svojím tradičným rivalom Marošom Kováčom z Dukly Trenčín, ktorého tento rok napokon zdolal o jednu sekundu.
MS: striebro pre Gavendu, Barényi 14.

Slovenský cyklokrosár Róbert Gavenda vybojoval na majstrovstvách sveta v holandskom Zeddame v pretekoch juniorov striebornú medailu. Osemnásťročný Trenčan sa stal prvým Slovákom, ktorý na šampionáte v ére samostatnosti získal cenný kov. Gavenda sa od úvodu pretekov držal v popredí, v záverečnom špurte ho zdolal divákmi hnaný domáci Holanďan Boy van Poppel. doplnené 30.1 o 17:15
Barényi obhájil titul majstra SR, na MS osem jazdcov

Majstrom Slovenska v cyklokrose v kategórii elite sa v Prievidzi stal Milan Barényi z klubu ŽP Šport Podbrezová, ktorý zvíťazil úplne suverénne so 42-sekundovým náskokom pred Václavom Metličkom a ešte jazdecky stále aktívnym reprezentančným trénerom Róbertom Glajzom, ktorý sa pokúšal o zisk jedenásteho majstrovského titulu. Barényi na 2200-metrovom okruhu na prievidzskom sídlisku Sever v okolí základnej školy na ulici Energetikov triumfoval systémom štart - cieľ.
Barényi vymenil Meridu za Trek

Na výstave ŠportEXPO, ktorá sa konala 20. - 24.3.2002 v priestoroch Bratislavskej Incheby, sme sa porozprávali s celkovým víťazom Slovenského Pohára v XC pre rok 2001, Milanom Barényim...