Články v kategórii 'Vysledky' (361 - 372 z 639 článkov)

Fotoreport: V Dohňanoch víťazne M. Lami a Števková

08.07.2012 3 953 0

Výsledky sobotňajšieho 3. kola Slovenského pohára v cross country horských cyklistov v Dohňanoch. Fotky od Mathosha

XC Svetový pohár - výsledky

02.07.2012 1 188 0

Výsledky svetového pohára v cross country v horskej cyklistike v americkom Windhame:

Orlický a Kuriačková majstrami Slovenska v šprint triatlone

01.07.2012 1 122 0

Majstrami Slovenska v šprint triatlone sa v sobotu vo Dvoroch nad Žitavou sa stali Andrej Orlický a Ivana Kuriačková. V kategórii žien od začiatku bojovala spolu štvorica pretekárok – Ivana Kuriačková, Mira Bednarovičová a dvojica maďarských pretekárok Zsofia Szakály a Szandra Szalay.

V Malej Lučivnej najlepší Charvát

24.06.2012 2 259 0

Výsledky nedeľňajšieho 2. kola Slovenského pohára v zjazde horských cyklistov v Malej Lučivnej.
Slovenské tituly v časovke pre Daška a Pavlendovú

20.06.2012 2 902 0

Alžbeta Pavlendová z Dukly Bratislava medzi ženami a Mário Daško zo Slávie ŠK Kelly´s Trenčín medzi juniormi sa stali v stredu v Púchove majstrami SR v cyklistickej časovke. Na spoločnom šampionáte Slovenska a Čiech skončil v jazde proti chronometru Daško na 2. mieste, keď za víťazným Michalom Schlegelom z Favoritu Brno zaostal na 30,8 km dlhej trati o 23 sekúnd. 84 redakčných fotiek.
Galaxy série zavítala do Beskyd

PR 18.06.2012 1 900 0

Tradiční Galaxy Petyša Tour se startem v Rožnově pod Radhoštěm přivítala třetí dějství
celoročního seriálu. Závodilo se na dvou tratích.

ME v maratóne pre Hynka a Sundstedtovú

17.06.2012 911 0

Majstrami Európy v cross country maratóne horských cyklistov sa v nedeľu v okolí severočeskej obce Jablonné v Podještědí sa stali domáci pretekár Kristián Hynek a Fínka Pia Sundstedtová. Slovensko v kategórii mužov zastupovala dvojica bratov Lamiovcov. Starší Michal skončil na 46. mieste, mladšieho Františka klasifikovali na 47. pozícii.
Slováci sa na Morave nepresadili

13.05.2012 1 602 1 0

Výsledky nedeľňajších pretekov v cross country na podujatí Svetového pohára v horskej cyklistike v Novom Meste na Morave:

21.02.2012 3 560 1 0

Slovenský reprezentant v horskej cyklistike Filip Polc obsadil v mestskom zjazde v čilskom Valparaise konečné druhé miesto. Dvadsaťdeväťročného Pezinčana predstihol iba domáci pretekár Mauricio Acuňa. Polc predchádzajúce dva ročníky tohto podujatia vyhral. Video
Peter Velits celkovým víťazom v pretekoch Okolo Ománu

19.02.2012 2 504 4 0

Slovenský cyklista Peter Velits z tímu Omega Pharma-Quick Step sa stal celkovým víťazom etapových pretekov Okolo Ománu. Úspech slovenskej cyklistiky na tomto podujatí podčiarkol Peter Sagan z tímu Liquigas-Cannondale, ktorý sa stal víťazom bodovacej súťaže. Nedeľňajšiu šiestu etapu vyhral Nemec Marcel Kittel pred Petrom Saganom a Tylerom Farrarom z USA.
Okolo Ománu - Po sobote lídrom Peter Velits

18.02.2012 1 516 1 0

Slovenský cyklista Peter Velits z tímu Omega Pharma-Quick Step obsadil v sobotňajšej 5. etape na pretekoch Okolo Ománu vynikajúce druhé miesto a pred poslednou etapou sa stal lídrom celkového hodnotenia. Víťazom sobotňajšej 158 km dlhej etapy s cieľom na kopci Jabal al Akhbar bol prvý Talian Vincenzo Nibali zo zoskupenia Liquigas-Cannondale.

SP Dráha: Pavlendová v scratchi 19., Britky utvorili 2 rekordy

18.02.2012 1 030 0

Slovenská reprezentantka Alžbeta Pavlendová obsadila 19. miesto v piatkovom scratchi na finálovom štvrtom podujatí Svetového pohára v dráhovej cyklistike v Londýne. Z víťazstva sa tešila Austrálčanka Melissa Hoskinsová.