Najnovšie články z kategórie Vysledky

Fotoreport: V Dohňanoch víťazne M. Lami a Števková

Výsledky sobotňajšieho 3. kola Slovenského pohára v cross country horských cyklistov v Dohňanoch. Fotky od Mathosha
XC Svetový pohár - výsledky

Výsledky svetového pohára v cross country v horskej cyklistike v americkom Windhame:
Orlický a Kuriačková majstrami Slovenska v šprint triatlone

Majstrami Slovenska v šprint triatlone sa v sobotu vo Dvoroch nad Žitavou sa stali Andrej Orlický a Ivana Kuriačková. V kategórii žien od začiatku bojovala spolu štvorica pretekárok – Ivana Kuriačková, Mira Bednarovičová a dvojica maďarských pretekárok Zsofia Szakály a Szandra Szalay.
V Malej Lučivnej najlepší Charvát

Výsledky nedeľňajšieho 2. kola Slovenského pohára v zjazde horských cyklistov v Malej Lučivnej.
Slovenské tituly v časovke pre Daška a Pavlendovú

Alžbeta Pavlendová z Dukly Bratislava medzi ženami a Mário Daško zo Slávie ŠK Kelly´s Trenčín medzi juniormi sa stali v stredu v Púchove majstrami SR v cyklistickej časovke. Na spoločnom šampionáte Slovenska a Čiech skončil v jazde proti chronometru Daško na 2. mieste, keď za víťazným Michalom Schlegelom z Favoritu Brno zaostal na 30,8 km dlhej trati o 23 sekúnd. 84 redakčných fotiek.
Galaxy série zavítala do Beskyd PR článok

Galaxy série zavítala do Beskyd

Tradiční Galaxy Petyša Tour se startem v Rožnově pod Radhoštěm přivítala třetí dějství
celoročního seriálu. Závodilo se na dvou tratích.
ME v maratóne pre Hynka a Sundstedtovú

Majstrami Európy v cross country maratóne horských cyklistov sa v nedeľu v okolí severočeskej obce Jablonné v Podještědí sa stali domáci pretekár Kristián Hynek a Fínka Pia Sundstedtová. Slovensko v kategórii mužov zastupovala dvojica bratov Lamiovcov. Starší Michal skončil na 46. mieste, mladšieho Františka klasifikovali na 47. pozícii.
Slováci sa na Morave nepresadili

Výsledky nedeľňajších pretekov v cross country na podujatí Svetového pohára v horskej cyklistike v Novom Meste na Morave:

Slovenský reprezentant v horskej cyklistike Filip Polc obsadil v mestskom zjazde v čilskom Valparaise konečné druhé miesto. Dvadsaťdeväťročného Pezinčana predstihol iba domáci pretekár Mauricio Acuňa. Polc predchádzajúce dva ročníky tohto podujatia vyhral. Video
Peter Velits celkovým víťazom v pretekoch Okolo Ománu

Slovenský cyklista Peter Velits z tímu Omega Pharma-Quick Step sa stal celkovým víťazom etapových pretekov Okolo Ománu. Úspech slovenskej cyklistiky na tomto podujatí podčiarkol Peter Sagan z tímu Liquigas-Cannondale, ktorý sa stal víťazom bodovacej súťaže. Nedeľňajšiu šiestu etapu vyhral Nemec Marcel Kittel pred Petrom Saganom a Tylerom Farrarom z USA.
Okolo Ománu - Po sobote lídrom Peter Velits

Slovenský cyklista Peter Velits z tímu Omega Pharma-Quick Step obsadil v sobotňajšej 5. etape na pretekoch Okolo Ománu vynikajúce druhé miesto a pred poslednou etapou sa stal lídrom celkového hodnotenia. Víťazom sobotňajšej 158 km dlhej etapy s cieľom na kopci Jabal al Akhbar bol prvý Talian Vincenzo Nibali zo zoskupenia Liquigas-Cannondale.
SP Dráha: Pavlendová v scratchi 19., Britky utvorili 2 rekordy

Slovenská reprezentantka Alžbeta Pavlendová obsadila 19. miesto v piatkovom scratchi na finálovom štvrtom podujatí Svetového pohára v dráhovej cyklistike v Londýne. Z víťazstva sa tešila Austrálčanka Melissa Hoskinsová.