Tvorcovia populárneho amerického animovaného seriálu Mestečko South Park si zobrali do parády cyklistu Lancea Armstronga, ktorého nedávno zbavili pre užívanie dopingu všetkých siedmich titulov z Tour de France. V známom satirickom titule sa objaví aj scénka, v ktorej hlavné postavy stoja v rade a dávajú im z rúk dole žlté náramky. Práve tie sú symbolom charitatívnej organizácie Livestrong, ktorú založil bývalý cyklista Armstrong.

FROM STEEL: The Making of a Soulcraft

"Dokumentárne" video ktoré prináša pohľad na ručnú výrobu oceľových rámov Soulcraft.
Wiggins získal Velo d´Or, P. Sagan skončil piaty

Brit Bradley Wiggins sa stal držiteľom ocenenia pre najlepšieho svetového cyklistu roka 2012 Vélo d´Or, Slovák Peter Sagan skončil v hlasovaní na 5. mieste. Prestížne ocenenie udeľuje na základe hlasovania novinárov z celého sveta francúzsky cyklistický magazín Vélo od roku 1992.
the white trail

Krátke inšpiračné video do nepriaznivého počasia.
Polcster opäť víťazne

O tom že je Filip Polc momentálnym kráľom mestských zjazdov niet pochýb a svoju pozícii potvrdil na akcii Red Bull Descenso del Condor v bolívijskom hlavnom meste La Paz. Trať dlhú 2,2km, ktorej štart bol vo výške 4085m, zdolal vo finálovej jazde časom 2:32. V poradí druhý Yannick Wende (Bolivia) prišiel do cieľa so stratou 14s.
V Plzni dominovali Belgičania

Triumfom belgických cyklokrosárov sa skončili nedeľňajšie druhé preteky Svetového pohára v Plzni. Z víťazstva sa tešil Niels Albert, zástupcovia Belgicka obsadili prvých sedem miest. Až na 8. mieste skončil Francúz Francis Mourey. Z kvarteta slovenských reprezentantov si najlepšie počínal Milan Barényi, ktorý obsadil 40. miesto.

the end of season

Opäť pekne spracované video slovenskej produkcie s jazdcami tímu Life4Ride. Oplatí sa vidieť !
HERO3 Test- around JH

Video z testu novej GoPro ktoré môže slúžiť ako drobná inšpirácia do počasia ktoré momentálne panuje.
Fotogaléria Aminostar Šprintpolom

Fotoreport z 8. ročníka časovky do vrchu ktorá sa konala uplynulú sobotu. Pretek bol zároveň miestom vyhodnotenia a dekorovania víťazov Valašskopovažskej mtb série.