Články v kategórii 'Michael Kolar' (29 článkov)

Aj keď Mišo už má nový stroj, na tomto absolvoval v podstate úvod do svojej enduro kariéry. Poďte sa na neho bližšie pozrieť a rovnako na jeho špecifické nastavenia a komponenty.

03.11.2019 4 683 6 110

Bývalý jazdec tímu BORA-hansgrohe minulý rok skončil profesionálnu kariéru a vrhol sa priamo na enduro.
Rozhovor: Michael Kolář - z profi cesty na enduro

05.05.2019 7 936 18 55

Michael Kolář je známy na slovenskej cyklistickej scéne hlavne ako skvelý cestný pretekár. Pôsobil v profesionálnej cyklistike od roku 2012, pričom Petra Sagana sprevádzal od roku 2014.
Peter Sagan sa stal majstrom Slovenska - na 192 km trati vyhral po vyše 80-kilometrovom sólovom úniku

24.06.2018 6 315 5 39

Skončil s veľkým náskokom pred zvyškom pelotónu, pričom jeho brat Juraj skončil na 2. mieste.
Majka víťazom 2. etapy a novým lídrom, do cieľa prišli aj všetci piati Slováci

16.05.2017 3 039 2 6

Poliak Rafal Majka z tímu Bora-Hansgrohe sa stal víťazom 2. etapy cyklistických pretekov Amgen Okolo Kalifornie, ktorá sa začala v Modeste a po 143 km vyvrcholila v San Jose.
Peter Sagan začal v Kalifornii 2. miestom

15.05.2017 3 245 4

Na Amgen Okolo Kalifornie sa predstavili aj ďalší Slováci vo farbách Bora-Hansgrohe v poradí Erik Baška (72.), Michael Kolář (76.), Juraj Sagan (115.) a Martin Velits v drese Quick-Step Floors skončil 127.
Rozhovor roka: Slovakia on top of the world, again

17.10.2016 12 382 5 44

Vynikajúca tímová práca v podaní bratov Saganovcov a Michaela Kolářa, ktorý posledné kilomere odviedol výbornú prácu na čele pretekov, kedy bránil úniky tesne pred finišom. Radosť pozerať sa na túto trojku, ďakujeme!
Tinkoff s triom Slovákov vyhral tímovú časovku

23.04.2016 2 713 3 11

Tím Tinkoff sa stal víťazom sobotňajšej 5. etapy cyklistických pretekov Okolo Chorvátska, ktorou bola tímová časovka na 40,3 km medzi mestami Poreč a Umag. Súčasťou víťazného tímu je aj trio Slovákov Juraj Sagan, Erik Baška a Michael Kolář.
Tinkoff v Malajzii s kvartetom Slovákov a debut Jána Valacha v pozícii hlavného športového riaditeľa

24.02.2016 2 760 0

Slovenský šprintér tímu Tinkoff Michael Kolář obsadil v stredajšej úvodnej etape na cyklistických pretekoch Tour de Langkawi v Malajzii šieste miesto. Ďalší Slováci v drese Tinkoff Erik Baška a Juraj Sagan skončili na 48., resp. 110. pozícii.
Peter Sagan pod Tiňkovom už iba rok, Rus predá tím

14.12.2015 4 734 2 11

Oleg Tiňkov sa už presýtil profesionálnej cyklistiky, po nadchádzajúcej sezóne 2016 predá svoj tím aj s úradujúcim majstrom sveta Petrom Saganom. Za rozhodnutím sú vraj obchodné aj osobné dôvody. O svojom úmysle informoval všetkých jazdcov aj členov realizačného tímu v piatok počas tréningového kempu na Kanárskych ostrovoch.
Slovák Michael Kolář vybojoval pekné 2. miesto na 69. ročníku klasických pretekov Grand Prix Isbergues - Pas de Calais (204 km) vo Francúzsku

21.09.2015 1 825 3

Rýchlejšie ako 22-ročný člen tímu Tinkoff-Saxo špurtoval iba francúzsky favorit Nacer Bouhanni z tímu Cofidis. Tretí skončil Novozélanďan Shane Archbold (Bora-Argon 18). Pre Kolářa boli preteky prípravou na svetový šampionát v Richmonde, kde by v nedeľu spoločne s bratmi Saganovcami nemal chýbať v pretekoch jednotlivcov s hromadným štartom.
Tvrdý muž Sagan bude pripravený na majstrovstvá sveta v Richmonde

10.09.2015 3 851 4

Zatiaľ čo v Španielsku pozvoľna vrcholí cyklistická Vuelta, slovenský reprezentant Peter Sagan sa už niekoľko dní nerušene pripravuje na majstrovstvá sveta v americkom Colorade. Sagan stihol na Vuelte vyhrať etapu, v ďalších dvoch bol druhý (vrátane tímovej časovky), raz tretí a niekoľko dní mal na sebe dres lídra bodovacej súťaže.