Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Cyklistika

Downhill Contest Wisła 2013 play_arrow

Downhill Contest Wisła 2013

Oficiálne a výborne spracované video z Downhill Contestu v poľskej Wisle
Downhill Contest Wisla

Downhill Contest Wisla

Druhý pretek v tejtro sezóne sa konal v Polskej Wisle. Známa trať už z predošlých ročníkov prešla trošku zmenami. Pribudol obrovsky dvoják na lúke a kozmetické drobnosti.
Le Tour - HANDbike play_arrow

Le Tour - HANDbike

Marián Ligda je bývalý freeridovy lyžiar, ktorý po úraze chrbtice v roku 2005 ostal na invalidnom vozíku. Napriek to mu sa však neprestal venovať športu. Dnes patrí medzi piatich SITSKI lyžiarov na planéte, ktorí jazdia najextrémnejšie svahy so sklonom väčším ako 45%.
Do rytmu hrá...Wade Simmons play_arrow

Do rytmu hrá...Wade Simmons

Okrem talentu na jazdenie zdedil pravdepodobne Wade aj talent hudobný a výsledok stojí za to. Takže poďme dotiahnuť výplet a zložiť niečo podobné.
Fotogaléria z prvej etapy Pretekov karpatských kuriérov

Fotogaléria z prvej etapy Pretekov karpatských kuriérov

Prinášame vám fotogalériu z úvodného prológu Carpathian Couriers Race, ktorý odštartoval 1. mája v obci Dohňany. Úvodnú časovku ovládol Belgičan Boris Vallee. S 2km okruhom sa zo slovákov popasoval najlepšie Mário Daško a skončil tak na 10. mieste.
Sviatok práce v znamení cestnej cyklistiky

Sviatok práce v znamení cestnej cyklistiky

30 tímov sa postaví 1. mája na štart piateho ročníka Carpathian Couriers Race – najväčšieho etapového závodu U-23 v strednej Európe. Závod štartuje v obci Dohňany úvodným prológom a pokračuje v ďalších štyroch kopcovitých etapách s dĺžkou 550km.
HANS REY A FILIP POLC JAZDILI V BRATISLAVE play_arrow

HANS REY A FILIP POLC JAZDILI V BRATISLAVE

Legendárny Hans "No way" Rey a slovenská zjazdová legenda Filip Polc si boli spoločne zajazdiť v Bratislave. Najskôr Filip zobral Hansa do úzkych uličiek plných schodov pod Bratislavským hradom, kde otestovali Filipovu plánovanú trať mestského zjazdu. Neskôr už šlapali po lesných cestách smerom na Biely Kríž v Malých Karpatoch aby sa následne spustili po krásnom rýchlom traile smerom dole. Hans aj Filip si tento deň poriadne užili!
Srdce šampióna - Maja Włoszczowska play_arrow

Srdce šampióna - Maja Włoszczowska

Majsterka sveta z Poľska do roku 2013 s novým tímom
Danny MacAskill a Hans Rey na spoločnej bikovačke v Livignu play_arrow

Danny MacAskill a Hans Rey na spoločnej bikovačke v Livignu

Dve legendy horskej cyklistiky na spoločnom výlete
Návrat k prírode s dresmi Sensor Merino PR článok

Návrat k prírode s dresmi Sensor Merino

Prírodné materiály boli pred niekoľkými rokmi jednoznačne vytlačené tými syntetickými, no dnes sa na trh dostávajú zdokonalené prírodné materiály ako vlna Merino a spôsobujú návrat k prírode. Oblečenie Sensor je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino z Nového Zélandu. Dresy vyrobené z tohto materiálu sú veľmi príjemné na tele a vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbujú a odvádzajú vlhkosť. Vlna Merino použitá na dresoch Sensor hreje aj keď je vlhká.
Na výlety pohodlne a bezstarostne s Dopravou Bratislava PR článok

Na výlety pohodlne a bezstarostne s Dopravou Bratislava

Doprava Bratislava je na trhu mikrobusovej prepravy osôb v rámci Slovenska od roku 1994. O rok neskôr boli pridané destinácie celej EÚ. Poskytované služby sú vykonávané klimatizovanými autami.
Nový obchod CYKLOHOUSE v srdci hlavného mesta PR článok

Nový obchod CYKLOHOUSE v srdci hlavného mesta

U nás si vyberie naozaj každý. V novootvorenej predajni v centre Bratislavy na rozlohe 250 m2 nájdete viac ako 300 bikov rôznych kategórií a značiek ako sú KTM, GT, CTM, MONGOOSE a SCHWINN. Sme exkluzívnym predajcom renomovanej americkej značky MARIN na západnom a fracúzskeho výrobcu LOOK na celom Slovensku. V našej predajni ďalej nájdete široký sortiment oblečenia a doplnkov od firiem PEARL IZUMI, FOX, SHIMANO, BONTRAGER, HQBC, CONTINENTAL, ABUS a iných.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up