Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Cyklistika

Náramky MyBody-ID poznajú nových majiteľov PR článok

Náramky MyBody-ID poznajú nových majiteľov

V priebehu uplynulých týždňov ste spolu s MTBikerom mohli súťažiť o náramky MyBody-ID, ktoré sú praktickým doplnkom pre všetkých aktívne žijúcich ľudí.
Cross Country so Samom Pilgrimom play_arrow

Cross Country so Samom Pilgrimom

Každý si pod pojmom XC vybaví niečo iné...
P. Velits na úvod Okolo Romandie stratil, triumf Frooma

P. Velits na úvod Okolo Romandie stratil, triumf Frooma

Slovenský cyklista Peter Velits obsadil v úvodnom prológu na pretekoch Okolo Romandie 87. miesto. Na trati medzi La Chable a Brusonom s dĺžkou 7,45 km stratil na víťazného Christophera Frooma z Veľkej Británie 1:17 min.
P. Sagan dvanásty na Valónskom šípe

P. Sagan dvanásty na Valónskom šípe

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil na stredajšej klasike Valónsky šíp dvanáste miesto. Z víťazstva sa tešil Španiel Daniel Moreno z tímu Kaťuša, ktorý dosiahol čas 4:52:33 h. Druhú pozíciu obsadil na pretekoch z Binche do Huy, ktoré merali 205 km, Kolumbijčan Sergio Henao z družstva Sky a tretí skončil jeho krajan Carlos Betancur (AG2R La Mondiale), obaja mali na víťaza trojsekundové manko.
VALACHY TOUR, nový seriál závodů pro veřejnost PR článok

VALACHY TOUR, nový seriál závodů pro veřejnost

VELKÉ KARLOVICE – Resort Valachy Velké Karlovice zakládá novou sportovní tradici. Letos poprvé uspořádá na Valašsku seriál čtyř závodů pro veřejnost nazvaný VALACHY TOUR.
V České republice je ojedinělý tím, že spojuje různé disciplíny vytrvalostního charakteru do společného celkového hodnocení.
14. ročník Veľkej ceny Bradla PR článok

14. ročník Veľkej ceny Bradla

Propozície k 14. ročníku cyklistického hoby maratónu na trati Bratislava - Košariská, ktorý je usporiadaný ako spomienka na 94. výročie tragického úmrtia generála M.R. Štefánika
Vienna Air King 2013 play_arrow

Vienna Air King 2013

Okrem fotogalérie vám MTBiker prináša aj čerstvé video z akcie Vienna Air King 2013.
Fotogaléria Vienna Air King 2013

Fotogaléria Vienna Air King 2013

Viedenský Rathausplatz ožil cez víkend dirt jumpovou akciou Vienna Air King. Na štartovej listine nechýbali svetové mená ako Martin Söderström, Sam Reynolds a mnoho ďalších...Víťazom nedeľného finále sa stal Brett Rheeder. MTBiker vám prináša fotogalériu z tejto výnimočnej akcie.
SR vďaka Petrom Saganovi a Velitsovi druhá v rebríčku UCI

SR vďaka Petrom Saganovi a Velitsovi druhá v rebríčku UCI

Slovensko postúpilo vďaka 4 bodom Petra Velitsa na tohtotýždňových pretekoch Okolo Baskicka na 2. miesto v hodnotení krajín rebríčka Medzinárodnej cyklistickej únie. Suverénne vedie Španielsko so 447 bodmi, SR má na konte 322 bodov. Slováci preskočili v renkingu všetky cyklistické veľmoci, za nimi nasledujú Taliani (320), Francúzi (316) a Briti (309).
Náramky od MyBody-ID.com ako praktický doplnok nie len pre športovcov PR článok

Náramky od MyBody-ID.com ako praktický doplnok nie len pre športovcov

Identifikačné náramky nie sú len zbytočným doplnkom alebo ozdobou ale môžu dobre poslúžiť všetkým športovcom. Štítky od firmy MyBody-ID obsahujú veľmi dôležité informácie o jeho nositeľovi a kontakt na rýchle spojenie na jeho najbližších.
Jarná klasika z pohľadu Eddyho Merckxa play_arrow

Jarná klasika z pohľadu Eddyho Merckxa

Krásne spracované video, ktoré vám priblíži priebeh cestných pretekov z čias Eddyho Merckxa
Nízko letiaci Brian Lopes play_arrow

Nízko letiaci Brian Lopes

Ťažko k tomuto videu niečo dodať, rýchlosť akou sa Brian Lopes rúti je až neuveriteľná. Odporúčame zapnúť zvuk na maximum.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up