Články v kategórii 'Junior' (24 článkov)

Unboxing: Rock Machine Thunder 26 VB – láska z rozumu

Bicykel pre juniora môže byť funkčný, so stále dobrou hmotnosťou a ešte aj za rozumné peniaze. Ako sa to dá docieliť?

V dnešnej dobe plnej smartfónov, tabletov a sociálnych sietí je dobré viesť deti k pohybu a športu už od útleho veku. Veľmi k tomu môžu pomôcť tie správne “hračky”, ktoré z pohybu vonku urobia skvelú zábavu.
Dnes štartujú MS vo Švajčiarsku za účasti desiatich Slovákov

05.09.2018 4 521 6 10

Svetový šampionát vo švajčiarskom Lenzerheide sa začne už dnes poobede štafetami v cross country.
Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký

22.06.2018 2 523 3

Majstrovský hattrick v časovke kategórie elite dnes vybojoval Marek Čanecký (Dukla Banská Bystrica).
Radka Paulechová bodovala na svetovom pohári juniorov MTB

02.05.2018 3 255 3 16

Juniorská reprezentácia horských cyklistov v nedeľu štartovala na podujatí v nemeckom Heubachu, ktoré patrí do série svetového pohára juniorov.
Medveďová druhá v scratchi, bodovali aj naši ďalší dráhari

30.01.2018 2 199 1 9

Na pretekoch kategórie CL1, ktoré sa konali 27.-28.1.2018 v belgickom Gente, sa predstavili aj naši dráhari.
Slovensko: Mladé talenty u nás vyrastajú s majstrami

23.01.2015 4 424 13 18

JUMP SPORT KLUB Košice vznikol v roku 2008. Od jeho zrodu sú jeho členmi reprezentanti Slovenska, bratia Michal a František Lamiovci. V novembri 2013, po zmene vo vedení, klub sústredil úspešných mladých košických pretekárov a rozšíril svoju členskú základňu o ďalšie talentované deti z východoslovenského regiónu. Po roku činnosti v súčasnej podobe sa v klube môžu hrdiť niekoľkými titulmi majstra Slovenska, víťazstvami v Slovenskom pohári, ale aj úspešnými výsledkami mimo územia Slovenska.
Juniorka Medveďová milo prekvapila 6. miestom

27.09.2013 2 896 3 8

Dánka Amalie Dideriksenová sa stala juniorskou majsterkou sveta v cyklistike. V pretekoch dievčenských nádejí na 82,85 km zdolala v špurte trojčlennej skupiny Rusku Anastasiu Jakovenkovú a Ukrajinku Olenu Demydovovú. Skvelý výsledok dosiahla Slovenka Tereza Medveďová, ktorá pri premiére na MS prišla do cieľa na 6. mieste.
Juniorský titul pre Decraeneho, Slováci zaostali

24.09.2013 1 254 0

Belgičan Igor Decraene sa stal prvýkrát v kariére majstrom sveta, na šampionáte v talianskej Florencii vyhral časovku juniorov. Na 22,06 km dlhej trati zdolal o 8,66 sekundy Dána Mathiasa Krigbauma, tretí s odstupom 20,97 s skončil Zeke Mostov z USA. Sedemnásťročný Decraene dosiahol najväčší úspech svojej kariéry, doteraz ním bolo striebro z tohtoročného európskeho šampionátu v časovke na Morave.
Juniorský titul v časovke pre Eraudovú, Medveďová 35.

23.09.2013 1 431 0

Francúzka Séverine Eraudová sa stala vo Florencii majsterkou sveta v cyklistickej časovke junioriek. Na 16,19 km trati si zlato vybojovala s náskokom 2,69 sekundy pred Austrálčankou Alexandrou Nichollsovou. Bronz získala ďalšia cyklistka z Austrálie Alexandra Manlyová. Eraudová bola favoritkou časovky, tento rok vyhrala túto disciplínu aj na majstrovstvách Európy na Morave. Trať absolvovala rýchlostným priemerom 42,773 km/h.
Slovenská reprezentácia na ME mládeže v Grazi

20.08.2013 3 005 0

V Rakúskom meste Graz sa konali v dňoch 12 -16.08.2013 majstrovstvá Európy mládeže. Slovenská reprezentácia nominovala dva tými starších žiakov a jeden tím kadetov.
Nový seriál MTB pretekov pre mládež

PR 20.04.2013 2 106 1 0

Klub priateľov horskej cyklistiky Turčianske Teplice sa rozhodol spolu so spriatelenými klubmi v tomto roku usporiadať prvý ročník pilotného projektu 1.Mládežníckej MTB TOUR, súťaže určenej pre deti a mládež do 15. rokov.