Tretí deň , tretia fotogaléria. Dnes si môžete prezrieť novinky a tredny v česko-slovenskej produkcii a dozvedieť sa viac o tom že kožené sedlá nie sú len štýlovým ale najmä funkčným doplnkom s dlhou tradíciou.
Eurobike 2012 - 2. diel

V dnešnom pokračovaní fotogalérii z Eurobiku sa dozviete viac o novinkách ktoré ponúká značka Fox v oblasti odpruženia, čo má nové český Shaman racing, akým smerom sa uberá design u Specializedu ale aj to prečo sa možno v buducnosti u Sramu vytratia prešmykače.
Kráľovský MTB maratón - report

Po absolvovaní Horal tour som sa rozhodol, že sa zúčastním aj Kráľovského maratónu. Organizátori sľubovali nádhernú trať, kvalitnú organizáciu a pekné pamätné tričká. A keďže moja kondícia celé leto mierne stúpala padla voľba na dlhú trať. Na dlhej som ešte nebol tak som si to chcel skúsiť a bol som motivovaný aj fukerkami od kalasu pre 45 najrýchlejších pretekárov.
Triatlon: Kuriačková skončila tretia v Španielsku

Slovenská reprezentantka v triatlone Ivana Kuriačková obsadila 3. miesto v pretekoch Európskeho pohára junioriek v španielskom Aquilase. Slovákom sa v tomto španielskom mestečku darí, v sobotu v ňom získal Richard Varga na majstrovstvách Európy mužov do 23 rokov striebornú medailu. Informáciu priniesla oficiálna webová stránka Slovenského zväzu triatlonu.
Valašská padesátka

Fotogaléria z blativého ročníka Valašskej padesátky. Trať a počasie preverilo techniku aj schopnosti jazdcov. Najrýchlejšie sa s traťou popasoval Jan Fojtík pred svojím bratom Ondřejom.
Eurobike 2012 - 1. diel

Na prelome augusta a septembra sa uskutočnil v nemeckom meste Friedrichshafen 21. ročník jednej z najväčších cyklistických výstav sveta. Počas štyroch dní výstavu navštívilo približne 64000 návštevníkov z 97 krajín. MTBiker bol pri tom a v najbližších dňoch vám budeme prinášať fotogalérie a články z tejto výstavy.
Varga získal pre Slovensko prvú veľkú medailu

Slovenský triatlonista Richard Varga získal v sobotu striebornú medailu na majstrovstvách Európy pretekárov do 23 rokov v španielskom Aquilase. Pre Slovensko vybojoval na kontinentálnom šampionáte v olympijskej disciplíne (1,5 km plávanie - 40 km jazda na bicykli - 10 km beh) prvú veľkú medailu.
Slovenská výprava na MS MTB XCO, XCE

V pondelok cestuje slovenská výprava na Majstrovstvá sveta do rakúskeho Saalfeldenu. Vzhľadom na relatívnu blízkosť a cenovú dostupnosť si mohla komisia MTB XC dovoliť nominovať až 10 pretekárov:
Peter Sagan sa chce dostať z útlmu po Tour de France

Cyklista Peter Sagan bol najväčšou hviezdou premiérového ročníka Bratislavskej hradnej časovky o Pohár predsedu Národnej rady SR, ktorá sa konala pri príležitosti 20. výročia prijatia slovenskej ústavy.
Augustové číslo Cyklistickej dopravy

V ďalšom čísle Cyklistickej dopravy si môžete prečítať o domácich i zahraničných novinkách, cyklotrasách na strednej Morave alebo kartónovom bicykli.
Merida Zelená Stopa 2012 - fotoreport

79 fotografií z dnešnej Meridy Zelenej Stopy SNP, ktorá sa tradične išla z Banskej Bystrice na sviatok SNP.
Sagan si zmeria sily s fanúšikmi či profesionálmi

Slovenskí fanúšikovia cyklistiky budú mať možnosť vidieť 1. septembra Petra Sagana nielen v akcii, ale môžu si s ním aj zmerať sily. Dvadsaťdvaročný jazdec tímu Liquigas-Cannondale bude posledným štartujúcim a najväčšou hviezdou Bratislavskej hradnej časovky o pohár predsedu Národnej rady SR. Organizátori umožnia štartovať 120 jazdcom.