Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Cyklistika

Zelená Tvár 3- Goldsprint PR článok

Zelená Tvár 3- Goldsprint

Tretie pokračovanie extrémnych mestských cyklo šprintov tentokrát v interiéri na trenažéroch. Prídite si zasúťažiť, zapotiť, vytancovať a zabaviť sa až do zozelenenia tváre!
Recidivujúce infekcie u športovcov na jeseň a ich prevencia

Recidivujúce infekcie u športovcov na jeseň a ich prevencia

Imunitný systém – teda ochrana organizmu pracuje v dvoch líniach, z ktorých rozoznávame imunitnú odpoveď nešpecifickú a špecifickú. Prvá reakcia – nešpecifická – na prítomnosť nejakého mikroorganizmu, vírusu alebo cudzorodej látky je veľmi rýchla, ale nemá žiadnu pamäť, či sa telo s tým či oným votrelcom už niekedy stretlo. Druhá reakcia – špecifická – reaguje pomalšie, ale premyslene a naisto. Najmä vtedy, keď vie s kým má tu česť. Obidve zložky sa prelínajú a spolupracujú.
New World Disorder 1 play_arrow

New World Disorder 1

Kúsok histórie....pamätáte?
Armstrong sa odpojil od Livestrong

Armstrong sa odpojil od Livestrong

Charitatívny projekt Livestrong formálne viac nemá nič spoločné so svojím zakladateľom, bývalým americkým cyklistom Lanceom Armstrongom. Antihrdina údajne najdômyselnejšieho dopingového podvodu v dejinách športu sa k 4. novembru vzdal svojej pozície v rade riaditeľov Livestrong. Z funkcie prezidenta odstúpil už 17. októbra, teda krátko pred tým, ako Medzinárodná cyklistická únia (UCI) potvrdila jeho doživotný dištanc a anulovala výsledky ním dosiahnuté po auguste 1998, medzi nimi aj sedem prvenstiev na Tour de France bez prerušenia. Aj svoj posledný krok vo vzťahu k Livestrong vysvetlil Armstrong snahou chrániť značku pred následkami odhalení o jeho dopingovej minulosti.

FILM BOND play_arrow

FILM BOND

Profesionálne spracovaná alternatíva k novej Bondovke...
90's MTB masters (1992) play_arrow

90's MTB masters (1992)

Danny MacAskill, Life cycles, Disorder a mnoho iných sú len slabým odvarom videa na piatkový večer !
Športové kamery Liquid Image PR článok

Športové kamery Liquid Image

Liquid Image Impact Series HD sú športové okuliare so vstavanou HD videokamerou.
Okuliare sú určené na, motokros, jazdu na štvorkolkách a enduro motorkách prípadne na bicykel (DOWNHILL, ALL MOUNTAIN, FREERIDE, HARDTAIL)
ŠprintPolom, stál mi za to

ŠprintPolom, stál mi za to

Po týždennom odklade sa 20.10.2012 uskutočnil už pekný 8. ročník MTB vrchárskeho šprintu, ŠprintPolom v hradnom Strečne. Síce zmena miesta štartu, ale cieľ, sedlo Javorina, stále ten istý. Preteky sa už stali symbolickým ukončením MTB pretekárskej sezóny. Vidím to tak, že o pár rokov z toho postupne vznikne pekná vianočná zimná akcia, nebol by som proti. Ešte zima neprišla, tak sa môžeme tešiť na babie leto a vyťahovať plavky zo skrine.
Sir Chris Hoy met Danny MacAskill play_arrow

Sir Chris Hoy met Danny MacAskill

Sir Chris Hoy a Danny MacAskill na spoločnom tréningu ? Každopádne zaujímavá kombinácia.
Video: Hell's Belles Vol. 2 play_arrow

Video: Hell's Belles Vol. 2

Pohodové video na pondelkový večer. U nás nie veľmi známa, no určite atraktívna disciplína bikepolo - že neviete o čo ide? Tak sledujte !
bicymple play_arrow

bicymple

Jednoduchosť, funkčnosť a štýl – slová ktoré určite charakterizujú tento zaujímavý koncept. Odstránením reťaze a vlastne všetkých nepotrebných častí došlo k maximálnemu zjednodušeniu a designovej čistote. Pohyblivé uchytenie zadného kolesa umožňuje ...no veď uvidíte vo videu.
USADA získala nevyvrátiteľný dôkaz proti Armstrongovi

USADA získala nevyvrátiteľný dôkaz proti Armstrongovi

Antidopingová agentúra USA (USADA) v utorok informovala o získaní nevyvrátiteľného dôkazu o tom, že bývalý americký cyklista Lance Armstrong a jeho niekdajší zamestnávateľ US Postal Service boli zapletení do najväčšieho dopingového škandálu v dejinách športu.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up