Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Horská cyklistika

Andreu Lacondeguy  - Downunder play_arrow

Andreu Lacondeguy - Downunder

Andreu Lacondeguy a jeho nový edit, v ktorom predvádza že plne zvláda DH, MTB aj BMX a to s veľkým štýlom. Tak sa zdá že backflip na DH stroji bude v roku 2013 nutnosť...
Bart Brentjens na Author Šela Marathone 2013 PR článok

Bart Brentjens na Author Šela Marathone 2013

Žijúca legenda horskej cyklistiky a historicky prvý víťaz olympijského závodu cross country z Atlanty 1996 sa postaví na štart dlhej trasy AUTHOR ŠELA MARATHONU 2013. Po Garym Fisherovi a Jaroslavovi Kulhavom je Bart Brentjens ďalšou legendou, ktorá príde vyskúšať krásne trasy v okolí Helfštýna.
BEKIM - ŽIVOT=PÁRTY play_arrow

BEKIM - ŽIVOT=PÁRTY

Príbeh, ktorý môže byť motiváciou pre mnohých...Bekimovi patrí veľký rešpekt a držíme palce!
Súťaž o energetické gély Agave #9 pozná víťaza PR článok

Súťaž o energetické gély Agave #9 pozná víťaza

Počas uplynulých dvoch týždňov ste na našej stránke mohli súťažiť o 24 energetických gélov Agave#9, ktoré sú novinkou na slovenskom trhu.
BIO energetický gél Agave#9 dobíja energiu už aj Slovensku PR článok

BIO energetický gél Agave#9 dobíja energiu už aj Slovensku

Vravíte si, že o ňom počujete prvý krát? Boli sme na tom rovnako. My sme sa s ním stretli na konferencii „Aby šport nebolel“ a postupne nás táto novinka dostala.
LACON DE CATALONIA - Andreu Lacondeguy play_arrow

LACON DE CATALONIA - Andreu Lacondeguy

Výhody obrovských dirtov sú pre bežných smrteľníkov jasné...viac času na triky, viac zábavy a hlavne ...lepšie to vyzerá !
Bývalý majster sveta Ballan po páde prišiel o slezinu

Bývalý majster sveta Ballan po páde prišiel o slezinu

Majstrovi sveta v cestnej cyklistike z roku 2008 Alessandrovi Ballanovi museli po nepríjemnom páde na tréningu chirurgicky odstrániť slezinu. Taliansky jazdec BMC Racing spadol počas prípravy na východe Španielska, zlomil si nohu a rebro.
Four by Three The Family Film play_arrow

Four by Three The Family Film

Záverečná epizóda série Four by Three
Dan Atherton - Welsh Backcountry play_arrow

Dan Atherton - Welsh Backcountry

Kedže dobré video nikdy nie je zlé tak nech sa páči- niečo na piatkový večer. Predpoveď počasia na víkend vyzerá slubne, tak si ho užite minimálne tak dobre ako Dan vo videu!
Môj Istebna Powerade maraton alebo keď si vyžereš smolu pred čaká ťa šťastie potom

Môj Istebna Powerade maraton alebo keď si vyžereš smolu pred čaká ťa šťastie potom

Je sobota veľmi skoro ráno, budík zvoní 4:45 a ja sa cítim, akoby som išiel štartovať na salzku 200ku :D . Ale nie, to len rýchla príprava a šup ho smerom Polsko do Istebny na posledný maratón Intermountain série. Už 4 roky som sa tam chystal a konečne aj napriek zrušenému odvozu sa rozhodujem ísť aj keď sám svojím autom bez navigácie! Čo ešte v tom momente netuším bude mať šialené následky :P . Výdatné raňajky vo forme cestovín s tuniakom a olivkami (mňam :) ), ranné presso a už nakladám výzbroj, zakladám soundtrack a´la Faithless do rádia a ide sa do neznáma. Trasu som si len opísal z googlemaps čo sa ukázalo ako veľký fail :( !
Smer Žilina-Čadca- CZ úplná pohoda, aj keď na môj vkus dosť veľa áut takto skoro ráno a sobotu kamióny asi u nás nemajú zákaz ?!
Storočný cyklista Marchand prekonal rekord na 100 km

Storočný cyklista Marchand prekonal rekord na 100 km

Francúz Robert Marchand sa stal najrýchlejším storočným cyklistom na 100 km, ktorú zvládol v čase 4 hodiny, 17 minút a 27 sekúnd. Po tom, ako prišiel do cieľa, s úsmevom na tvári povedal, že prekonal vlastné očakávania.
Buček druhý na polovičnom ironmanovi v Indonézii

Buček druhý na polovičnom ironmanovi v Indonézii

Na historických prvých pretekoch v dlhom triatlone - ironmanovi v Indonézii na ostrove Bintan triumfoval Austrálčan Brett Carter časom 8:43:58 h pred Švédom Frederikom Croneborgom 8:59:10 a legendárnym Čechom Petrom Vabrouškom 9:07:33.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up