Najnovšie články z kategórie Vysledky

Výhercovia vo fotosúťaži s Gamisport.sk o ceny za €175

Do súťaže bolo pridaných takmer 60 fotografií. Z nich sme v redakcií spravili výber 20-tich, za ktoré ste mohli hlasovať do 12.5. 2014, 12:00. Súťaž sa už skončila a môžeme oznámiť, že výhercami sa stávajú...
Sagan šetril sily v 3. etape Okolo Kalifornie

Austrálčan Rohan Dennis z tímu Garmin-Sharp sa stal víťazom 3. etapy cyklistických pretekov Okolo Kalifornie, ktorá merala 177 km a vrcholila v stúpaní na Mount Diablo. Slovenský reprezentant Peter Sagan (Cannondale) v náročnej kopcovitej etape s prívlastkom kráľovská vo veľkom teple šetril sily a s odstupom takmer 20 minút za víťazom skončil na 78. mieste.
Okolo Kalifornie - Sagan v časovke na 15. mieste

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil solídne 15. miesto v pondelkovej časovke na pretekoch Okolo Kalifornie. Na 20,1 km dlhej trati vo Folsome a jeho okolí zaostal 24-ročný Žilinčan za víťazným Britom Bradleym Wigginsom o 1:36 min. V celkovom poradí po 2. etape patrí lídrovi tímu Cannondale Saganovi 14. priečka s rovnakým odstupom 1:36 min za Wigginsom.
Slovenski reprezentanti na Otztaler Mountainbike Festival

V nedeľu 4.5. slovenský reprezentant Michal Lami nadviazal na svoje tohtoročné výborné výsledky a v pretekoch zaradených do kategórie UCI HC v rakúskom Haimingu obsadil 6. miesto v konkurencii 57 štartujúcich z 15 krajín.
Výhercovia súťaže o štartovné na PEDÁLovník Rajecká dolina a maratón Marikovskou dolinou

Ako zvyčajne stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a boli ste v hre.
Jozef Metelka vybojoval v Mexiku tri medaily

Slovenský reprezentant Jozef Metelka zavŕšil svoje úspešné vystúpenie na paracyklistických majstrovstvách sveta na dráhe v mexickom Aguascalientes ziskom striebornej medaily v disciplíne scratch bez rozdielu kategórií.
Na pretekoch Peklo severu skončil Sagan šiesty

Víťazom 112. ročníka cyklistických pretekov Paríž - Roubaix sa stal Niki Terpstra. Čoskoro 30-ročný Holanďan v službách tímu Omega Pharma - QuickStep dosiahol na 257 km trati víťazný čas 6:09:91 h.
V chorvátskej Premanture nedal Michal Lami súperom šancu

V sobotu 5.4. na pretekoch kategórie UCI C1 v Premanture zvíťazil slovenský reprezentant Michal Lami a pripísal si prvých tohtoročných 60 bodov do rankingu UCI.
Sagan zaostal a Cancellara obhájil triumf na Okolo Flámska

Švajčiar Fabian Cancellara sa stal víťazom ďalšieho z pätice cyklistických monumentov Okolo Flámska. Na 260 km trati zo západu na východ Flámska medzi Bruggami a Oudenaarde obhájil vlaňajšie prvenstvo, tentoraz však v závere nebojoval o víťazstvo so Slovákom Petrom Saganom.
Sagan víťazom 1. etapy na De Panne - Koksijde

Slovenský cyklista vo farbách talianskeho tímu Cannondale Peter Sagan sa stal víťazom prvej etapy na trojdňových cyklistických pretekoch VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde v Belgicku. Pozrite si aj video, ako Sagan vyhral.
Sagan urobil chybu, keď začal šprintovať príliš skoro

Peter Sagan na pretekoch Gent - Wevelgem, ktoré vyhral v roku 2013, spravil tento rok chybu. Cieľová rovinka bola pridlhá a nakoniec skončil tretí. Pozrite si finish video.
Skvelý Sagan víťazom náročných pretekov E3 Harelbeke

Čo nevyšlo slovenskému cyklistovi Petrovi Saganovi v nedeľu na talianskej klasike Miláno - San Remo, to si vynahradil v piatok na belgickom podujatí E3 Harelbeke. Žilinčan sa stal víťazom úvodnej flámskej klasiky z jarného kalendára WorldTour (212 km), keď triumfoval v záverečnom špurte štvorčlennej skupiny v čase 4:56:30 h pred Holanďanom Nikim Terpstrom a Britom Geraintom Thomasom. Pozrite si aj video ako Sangan zvládol finish.